Hangi Kaspersky tercih edilmeli?

311989

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Hepsiburada ve Gittigidiyor'da Kaspersky ürünleri buldum. Ancak hangisini alacağıma karar veremedim. Ben genellikle oyun oynayan ve internette gezinen biriyim. Crackli oyun vs indirmem. Birkaç ürün buldum;

Total Security mi almalıyım yoksa İnternet Security mi?

Ucuz olanı arkadaşım 30 gün boyunca kullanmış o yüzden listeye ekledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece PC için kullanacaksanız Total Security alabilirsiniz.

Program farklarına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ben yaklaşık 3 yıldır Total Security olanı kullanıyorum. Paylaştığım bağlantıdaki özellikleri inceleyerek bilgisayar aktivitelerinize göre hangi sürümün sizin için en uygun olacağına karar verebilirsiniz.

İnternet Security ile Total Security farkı nedir arkadaşlar?
Total security içerisinde aile güvenliği ebeveyn güvenliği çoluk çocuk kilidi filan da vardır. Evli değilseniz ve bilgisayarınızda sabahtan akşama kadar çocuğunuz gezinmiyorsa gereksizdir. Koruma açısından internet security ile total security arasın zerre fark yoktur.

Not: Vatan bilgisayara bakmanızı tavsiye ederim, aradagüzel indirimler yapıyorlar kaspersky ürünlerinde.

Total security içerisinde aile güvenliği ebeveyn güvenliği çoluk çocuk kilidi filan da vardır. Evli değilseniz ve bilgisayarınızda sabahtan akşama kadar çocuğunuz gezinmiyorsa gereksizdir. Koruma açısından internet security ile total security arasın zerre fark yoktur.

Not: Vatan bilgisayara bakmanızı tavsiye ederim, aradagüzel indirimler yapıyorlar kaspersky ürünlerinde.
Hocam günde 10 saat pc başında oluyorum ve genellikle güvenilir sitelerde geziyorum. Technopat,EBA gibi sitelerde geziyorum yani. İnternet Security alacağım o zaman teşekkürler

Koruma farkı olmaması açısından iyi. Telefonuma günde 20 defa tam tarama yapıyorum. Kafayı yedim bu virüsler yüzünden. En iyi koruma olsun fiyatı önemli değil.

Son düzenleme:
Bende Norton security deluxe var. 5 kişilik almıştım 5 ay ömrü var. Sizi tanımıyorum ama isterseniz 5 ay daha paranız cebinizde kalabilir. Direk bağlantıyı size gönderebilirim (ücretsiz tabiki, hayat paylaşınca güzel). Kasperskydan farkı yok güvenilir bir antivirüstür Norton. Yine de siz bilirsiniz. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı