Hangi Kaspersky tercih edilmeli?

Bende Norton security deluxe var. 5 kişilik almıştım 5 ay ömrü var. Sizi tanımıyorum ama isterseniz 5 ay daha paranız cebinizde kalabilir. Direk bağlantıyı size gönderebilirim (ücretsiz tabiki, hayat paylaşınca güzel). Kasperskydan farkı yok güvenilir bir antivirüstür Norton. Yine de siz bilirsiniz. İyi günler.
Yok teşekkürler, ben satın almayı tercih ediyorum.

Sayfa altına yazıyor.
Buradan da bakabilirsiniz:

Ben ucuza lisans veren bir elektronik mağazadan orijinal yasal key aldığımı düşünerek alışveriş yapmıştım. Fakat korsan lisans yerine geçiyormuş anladığım kadarıyla o tip yerlerde satılan lisanlar. Cihaz kullanım hakkım dolunca sıfırlama işlemi için derdimi anlatıp desteğe mesaj göndermiştim bana böyle bir cevap vermişti. Fatura bilgilerimi vs. gönderdim geri dönüş yapmadılar. Muhtemelen piyasanın altında ucuza lisans satan o tip yerler korsandı. Kul hakkı olduğunu düşünerek PC'lerimden yazılımı kaldırdım, size de tavsiye etmem. Alacaksanız eğer kendi distribütör mağazalarından almanızı tavsiye ederim.

InkedKIS_LI.jpg

Son düzenleme:
Ben ucuza lisans veren bir elektronik mağazadan orijinal yasal key aldığımı düşünerek alışveriş yapmıştım. Fakat korsan lisans yerine geçiyormuş anladığım kadarıyla o tip yerlerde satılan lisanlar. Cihaz kullanım hakkım dolunca sıfırlama işlemi için derdimi anlatıp desteğe mesaj göndermiştim bana böyle bir cevap vermişti. Fatura bilgilerimi vs. gönderdim geri dönüş yapmadılar. Muhtemelen piyasanın altında ucuza lisans satan o tip yerler korsandı. Kul hakkı olduğunu düşünerek PC'lerimden yazılımı kaldırdım, size de tavsiye etmem. Alacaksanız eğer kendi distribütör mağazalarından almanızı tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 577407
Bende kul hakkına girmek istemem elbet ama pahalı geliyor fiyatı, büyük ihtimalle kendi sitesinden alacağım teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı