Hangi kitap satan siteleri önerirsiniz?

Bahsettiğiniz siteler hakkında biraz inceleme yaptım , bkm kitap , idefix , dr , kitap yurdu örneğin ; Şu an gündemde olan george orwell ' in 1984 kitabı , BKM Kitapta19.56 tl iken kitapyurdu ' nda 19.41 tl lakin bkm kitapta kargo bedava , kitapyurduna ekstra kargo ücreti mevcut , dr ' de 23 .10 tl , idefix te 22.44 tl ... Örnek olarak tek bir kitap üzerinden yürüdüm genel olarak kitaplar üzerinde yine kıyaslama yaptıgım fiyat konusunda indirim olarak bkm kitabı gördüm ... diğer hususlara gelince , çalıştıkları kargo şirketleri hakkında pek bilgiye sahip değilim , kargo süreci hakkında bu sitelerin tedarik süreçlerini içeren stok durumlarını içeren bilgi sitelerde yok . Kitap ihtiyaçlarıma göre sırasıyla bahsi geçen sitelerden kitap alacagım , kargo geliş süresi ürün durumu ve araştırılan ürün fiyatlarıyla birlikte tekrar burdan paylaşım yapacagım , yardımlarınıza teşekkür ediyorum. İyi ve sürekli bir okuyucu her türlü konuyu değerlendirmeli diye düşünüyorum :)

E-Ticaret platformu üzerinde var olan kitap alışveriş siteleri hakkında siz değerli Technopat üyerinden bu konu hakkında yardım istiyorum. Dipten tepeye güvenilirlik, fiyat, indirim, kullanılabilirlik açısından okuyucuyu tatmin eden siteler nelerdir ? BKM Kitap, idefix vs.

İdefix’i öneririm. Toplamda oradan 75 kitap aldım. Hem fiyat hem de gönderim olarak beni gayet tatmin ediyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı