Hangi kodlama dilini öğrenmeliyim?

Paketi paralımı acaba?

Şöyle örneklendireyim, geceni gündüzünü ayırdığın, hatta aylarını senelerini verdiğin bir iş yapıyorsun. Video kaydı alıyorsun, videoyu editliyorsun, renderlıyorsun, upload ediyorsun. Bilgi birikimini tecrübesiz insanlara aktarıyorsun. Bu kadar emeğin sonucunda 0 kârla çıkmak ister miydin? :)) tabii ki kurslar ücretli. Ama yeni üyeliklere özel, hatta ara ara sitenin özel indirimleri bile oluyor çok ucuza satın alabiliyorsun. Ben 2 sene önce satın almak istediğimde kurs 600₺ falandı. Yeni üyeliğime özel ilk kurs 27.99₺'ye iniyordu. Hemen kapmıştım. Tabii ki enflasyon vs. derken şu anda en uygun indirim 50₺ olması lazım, yanlış hatırlamıyorsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1. oynatma listesini adım adım öğrenmek için kullanıyordum
2. oynatma listesini C# içinde takıldığım bazı konular için kullanıyorum.

Şahsi tavsiyem ilk önce C# Form'u öğrenmeniz ve sonra diğer kullanım alanlarını (Unity gibi) yavaş yavaş öğrenmenizdir.
Kesinlikle :)

1. oynatma listesini adım adım öğrenmek için kullanıyordum
2. oynatma listesini C# içinde takıldığım bazı konular için kullanıyorum.

Şahsi tavsiyem ilk önce C# Form'u öğrenmeniz ve sonra diğer kullanım alanlarını (Unity gibi) yavaş yavaş öğrenmenizdir.

Hocam önerileriniz için teşekkürlerimi sunarım Unity'de mini-game ler hazırlamak için bu sistem yeterli olur mu?

HD 5400 1GB
i2 E7500
4GB 1033MHz RAM.

Geri
Yukarı