Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz?

Rampage stormy kullanıyorum 2 yıldan beri sorunsuz sadece biraz fazla ısınıyor ve deri kısımları yoğun kullanımdan dolayı soyuldu Rampage almayın diyenlere aldırmayın bütçeniz düşük ise Rampage iyidir. Bütçeniz yüksek ise zaten daha iyi markalar var.

Gamenote markasıda Rampage segmentğinde fiyatlarla çıkıyor ve Rampage'den daha iyi, Havit markasınında birkaç modeli var F/P olarak. Yani Rampage alınmaz demesemde çoğu modeli çöp.

M40X nasıl çalıyor? M50X ile arada kaldım, kendime almak istiyorum.

Kısa versiyon:

M40X bence daha iyi M50X'e kıyasla ama şu an sıfırdan alıyor olsam M40X yerine AKG K361 falan düşünürdüm ben muhtemelen.

Uzun versiyon:

Öncelikle stok padler çok rahat değil. Ben brainwavz angled padler ile değiştirdim. Bunlar çok daha rahat ama ses bir miktar değişiyor doğal olarak. Kafa bandı biraz sıkı ama zamanla açılıyor bu, bende 1-2 ay sürmüştü. Gelen kablolardan düz olan çok uzun, evdeki pcde masa üzerinde kullanmalık yeni kablo aldım ben 1.2m'lik. Ofisteki PCde kulaklıkla birlikte gelen coiled kabloyu kullanıyorum.

Güç gereksinimi açısından sürmesi kolay onboard ses kartı bile yetiyor. %90'ı geçemiyorum seste peace apo üzerinden -7db pre amp var hatta bir de.

Onun dışında ses olarak aslında ben memnunum oratory1990 EQ hafif değiştirilmiş haliyle kullanıyorum. Ama dediğim gibi şu an sıfırdan alıyor olsam AKG K361 yada farklı bir closed back modele yönelirdim büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı