Xiaomi'nin Hangi Kulaklığı Alınmalı?

urn4ga

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B450-M-A PRO MAX, CPU: AMD Ryzen 3 3200G, GPU: MSI GTX 1650 LP OC 4GB, RAM: HyperX Fury Black 8x2GB 3600MHZ RGB, PSU: Corsair TX650M Kasa: Everest Crystal, Termal Macun: Arctic MX-4
Meslek
Öğrenci, yarı zamanlı grafiker ve developer
Selamlar. Kısa bir süre önce Earbuds kulaklığımı kaybettim. Şimdi tekrardan bir kulaklık almak istiyorum. Xiaomi'den devam etmek istiyorum fakat Earbuds ve Airdots kulaklıkların modelleriyle hangisinde ne fark olduğunu bilmiyorum. Bana hangi kulaklığın ne farkı olduğunu açıklayabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Kısa bir süre önce Earbuds kulaklığımı kaybettim. Şimdi tekrardan bir kulaklık almak istiyorum. Xiaomi'den devam etmek istiyorum fakat Earbuds ve Airdots kulaklıkların modelleriyle hangisinde ne fark olduğunu bilmiyorum. Bana hangi kulaklığın ne farkı olduğunu açıklayabilecek var mı?
İkisi de aynı. Ford Kuga'nın, Amerika'da Escape diye satılması gibi düşünün.
Fark şu; Airdots model kulaklıkta, sol kulaklık telefonla iletişim kurar, sağ kulaklık ise sol kulaklıkla iletişim kurardı. ... Earbuds s model kulaklıkta ise her iki kulaklıkta birbirinden bağımsız olarak telefonla iletişim kurabiliyor. (Alıntıdır) Çok büyük bir fark yok.
Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Alıntıdır;

Key FeaturesMi True Wireless EarbudsRedmi Airdots
Dimension2.30 x 1.45 x 1.30 cm2.66×1.64×2.16 cm
Weight4.2 g4.1 g
ConnectivityWirelessWireless
Wearing typeIn-EarIn-Ear
Battery capacity(mAh)40mAh40mAh
Music Time4H4H
Bluetooth VersionV5.0V5.0
ControlsTouch ControlPhysical Button
ColorWhiteBlack

Alıntıdır;

Key FeaturesMi True Wireless EarbudsRedmi Airdots
Dimension2.30 x 1.45 x 1.30 cm2.66×1.64×2.16 cm
Weight4.2 g4.1 g
ConnectivityWirelessWireless
Wearing typeIn-EarIn-Ear
Battery capacity(mAh)40mAh40mAh
Music Time4H4H
Bluetooth VersionV5.0V5.0
ControlsTouch ControlPhysical Button
ColorWhiteBlack

Brom bunu demiyorum. Mesela airdots 5 ile airdots S arasında ne fark vardır?
İkisi de aynı. Ford Kuga'nın, Amerika'da Escape diye satılması gibi düşünün.
Fark şu; Airdots model kulaklıkta, sol kulaklık telefonla iletişim kurar, sağ kulaklık ise sol kulaklıkla iletişim kurardı. ... Earbuds s model kulaklıkta ise her iki kulaklıkta birbirinden bağımsız olarak telefonla iletişim kurabiliyor. (Alıntıdır) Çok büyük bir fark yok.
Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Bro bundan bahsetmiyorum. Airdots 5 ile Airdots S arasında ne fark var gibi soruyorum.

Geri
Yukarı