Hangi laptop alınmalı ?

HerkeseAKAR

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar,

Şu an yurtdışında bulunan arkadaşlarım sayesinde, laptop almayı düşünüyorum.
4 adet laptop arasında gidiyorum.

Aslında aralarındaki fiyata da çok takılmıyorum fakat, gönlüm hafiften Asus'tan yana. Asus'ta 2080 var fakat 8. nesil işlemci var. Diğerinde vereceğiniz yorumlar benim için önemli, Razer ile alakalı olarak da, yani diğerlerinde bir sorun olursa en azından Türkiye'de bir kaç işlemini yaptırabilirim diye düşünüyorum fakat Razer'ın hiç ne parçası ne başka bir şeyi bulunmadığı için o beni korkutuyor.

Saygılarımla.

1-ASUS
2-Lenovo
3-MSI
4-Razer

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum;

Hepsinin değişik değişik eksikleri var. Acelen yoksa biraz daha araştırmanı öneririm. Bence eksikler ve bakman gerekenler şunlar.

- Oyun bilgisayarı olacağından 17.3" ve en az 144Hz olması önemli,
- Kart en aşağı 2070S veya 2070MaxQ olmalı,
- 9. Nesil belki ama daha eski nesilde işlemci olmamalı.

Mutlaka bu dördü arasından seçim yapacağım diyorsan sana katılıyorum. İnanılmaz çirkinliğine( 😂) rağmen Asus diyorum.

Merhaba dostlar,

4 Adet laptop arasında gidiyorum.

Aslında aralarındaki fiyata da çok takılmıyorum fakat, gönlüm hafiften ASUS'tan yana. ASUS'ta 2080 var fakat 8. nesil işlemci var. Diğerinde vereceğiniz yorumlar benim için önemli, Razer ile alakalı olarak da, yani diğerlerinde bir sorun olursa en azından Türkiye'de birkaç işlemini yaptırabilirim diye düşünüyorum fakat Razer'ın hiç ne parçası ne başka bir şeyi bulunmadığı için o beni korkutuyor.

Saygılarımla.

1-ASUS
2-Lenovo
3-MSI
4-Razer

ASUS'u tercih ederdim ben sonuçta 2080 var boş beleş bir şey değil.

Merhaba dostlar,

4 adet laptop arasında gidiyorum.

Aslında aralarındaki fiyata da çok takılmıyorum fakat, gönlüm hafiften Asus'tan yana. Asus'ta 2080 var fakat 8. nesil işlemci var. Diğerinde vereceğiniz yorumlar benim için önemli, Razer ile alakalı olarak da, yani diğerlerinde bir sorun olursa en azından Türkiye'de bir kaç işlemini yaptırabilirim diye düşünüyorum fakat Razer'ın hiç ne parçası ne başka bir şeyi bulunmadığı için o beni korkutuyor.

Saygılarımla.

1-ASUS
2-Lenovo
3-MSI
4-Razer
MSI fiyatı daha uygun.

Geri
Yukarı