Hangi Linux dağıtımı iyidir?

VMware satın mı aldınız? O. Eğer korsansa aman dikkat, sisteminizi kullanıyor olabilirler :). YouTube Bot'u olmuş olabilirsiniz.

Nasıl crack değil? Parayla satılan bir ürünün internetteki aktivasyon kodları legal mi? O zaman siz şimdi Windows 10'u CMD kodları ile etkinleştirmişsinizdir ve korsan olmadığını zannediyorsunuzdur :).

Manjaro zaten son kullanıcı için yapılmış bir dağıtım. Sadece özel yazılımlar da AUR kullanılması gerekebiliyor ama onda da bir komutla çözülüyor.
Hocam CMD ile bir HWID yöntemi var. KMS'ten bağımsız. VM üzerinde denedim. Lisansı da taşıdım. Virüslü değil.
massgravel/Microsoft-Activation-Scripts

Ubuntu ve kali linux kurdum. Gayet güzel çalışıyor. Teşekkürler herkese. Linux komutlarını vb. öğrenmeye çalışıyorum. Ubuntudan sonra mint test etmeyi planlıyorum.

İşte.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2021-06-20 at 7.56.12 PM.png
    Screen Shot 2021-06-20 at 7.56.12 PM.png
    82,5 KB · Görüntüleme: 36
Hocam bende anlamadım. Kodu aktivasyon yerine girince Pro oluyor. Hatta isterseniz deneyin. [CODE title="Kod"]ZF3R0-FHED2-M80TY-8QYGC-NPKYF[/CODE]

VMware orijinal setup üzerinden kurdum. İnternetteki hazır keyi internet kapatıp girince Full sürüm oluyor :)

Arkadaşlar bu girdiğiniz key ile korsan kullanmış oluyorsunuz. Bu program yerine VirtualBox kullanmanızı tavsiye ederim. En azından korsan kullanmamış olursunuz.
Anormal bir CPU veya ağ kullanımı olmayabilir. YouTube botu olan bilgisayarlar zaten bu yüzden tespit edilemiyormuş çünkü normal youtebe izliyormuş şeklinde ve genel olarak en az kaynak tüketiminde kullanıyor. Mesela video izletiyorsa, en düşük çözünürlükte ve 144p izliyorsunuz.

Hocam CMD ile bir HWID yöntemi var. KMS'ten bağımsız. VM üzerinde denedim. Lisansı da taşıdım. Virüslü değil.
massgravel/Microsoft-Activation-Scripts

Hiçbir şekilde güvenmiyorum. Official olarak satın alınması gereken bir uygulamayı kodlar ile ücretsiz kulanmak ürünü cracklemektir.
@24099 hocam daha iyi bilir ama bence tamamen güvensiz. En azından hiçbir şekilde güvenlik güncellemesi alamazsınız.

Sen ne için kullanacaksın?

Manjaro yeni başlayanlar için çok da kolay olmaz.

Pacman paket yöneticisi olarak biraz kafa karıştırıcı ama zaten Pamac GUI var. Bence kolay.
Arkadaşlar bu girdiğiniz key ile korsan kullanmış oluyorsunuz. Bu program yerine VirtualBox kullanmanızı tavsiye ederim. En azından korsan kullanmamış olursunuz.
Anormal bir CPU veya ağ kullanımı olmayabilir. YouTube botu olan bilgisayarlar zaten bu yüzden tespit edilemiyormuş çünkü normal youtebe izliyormuş şeklinde ve genel olarak en az kaynak tüketiminde kullanıyor. Mesela video izletiyorsa, en düşük çözünürlükte ve 144p izliyorsunuz.

Hiçbir şekilde güvenmiyorum. Official olarak satın alınması gereken bir uygulamayı kodlar ile ücretsiz kulanmak ürünü cracklemektir.
@24099 hocam daha iyi bilir ama bence tamamen güvensiz. En azından hiçbir şekilde güvenlik güncellemesi alamazsınız.
Bende güvenmiyorum. O yüzden VM üzerinde denedim.

Arch kurayım dedim demez olaydım. İnsanı Linux'tan soğutur resmen. Çok mu zor bir UI ayarlamak. Elementary OS ne güzel kuruluyor.

Hocam Arch Linux zaten terminal ortamına ve Linux kullanmaya alışkın kullanıcıları hedefleyen bir dağıtım. Kuran kişi zor olduğunu bilerek kuruyor.

Geri
Yukarı