Hangi marka daha canlı ekrana sahip?

Hangi marka daha canlı ekrana sahip? (Notebook'ta)

• Oy verenlerin toplamı
    13
Zaten aliminyum kesin olacak yoksa yazın bilgisayarın üzerinde sahanda yumurta yaparsın. :D.

Arkadaşım asus kullanıyor hala memnun da yani ince bi bilgisayar hatta baya ince benim telefon daha kalındı o da dj programlarını kullanıyordu bu bilgisayar da sesi de baya iyiydi tabi buyrun linki. İnce olmasına rağmen ısısı çok düşük hafifçe biraz da.

Asus X550LB-XO024H Intel Core i5 4200U 1.6GHz 6GB 750GB Fiyatı

Siz bunu alın sorun çıkarmaz bence. Aynı modeli farklı satış sitelerinde daha ucuza bulabilirsin :)

Sesi süper tek kelime ile o fiyata ve o kasaya göre ucuz işlemcisi ve ekran kartı düşük sanmayın arkadaşım crysis 3 oynadı ve bitirdi. Sizin Fotoşop programlarında gık demez açar.
Bence bunu alın 2-3 yıl Size yeter :D

Lenovo ekranları iyi değil diye yorumlar okuyorum. Ekranlar mavimsi gibi duruyormuş başka monitörlere göre. Bende lenovo düşünüyordum ama soğudum. Banada ekran açısından iyi bir laptop lazım, araştırıyorum.

Ben de bazı inceleme videolarında farkettim. Sanırım Lenovo'dan vazgeçeceğim. Eski Notebook'um Toshiba'ydı. 2008'de almıştım ama kasa kalitesi bakımından şimdikilere taş çıkartır. Nerede o kaliteli malzemeden yapılmış notebooklar? Günümüzde fiyat çıtası yukarı çıkartılırken kalite çıtası malesef aynı oranda alçaltılıyor.

Günümüz laptoplarında genellikle parlak ekran kullanılır. Ama bariz bir şekilde kalite farkını hissedersiniz. Ben mat panelli cihazları daha çok beğeniyorum. Mat paneli yoğun olarak kullanan marka Samsung ve Asus'tur. Samsung'un kasa kalitesi oldukça iyidir. Tavsiyem Samsung'dan yanadır. Parlak düşünürsen not aldığın modelleri iyi bir jpeg resim ve HD video ile alışveriş mağazasında test etmeni öneririm..
Saygılar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı