Hangi Marka GTX970 Daha İyi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karasız kaldım. Ne yapsam Asus'da mı kalsam, Evga ile mi değiştirsem ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son olarak bir ekleme de ben yapayım. Evga alınacaksa FTW modelini beklemeniz lazım. Zira 3 ısı borusundan sadece 2 tanesi GPU'ya tam temas ediyor. Bu hatayı gidermek için Evga ACX 2.0 modelini çıkardı. Ama Superclocked ACX 2.0 modelinde de düzeltmediler.
FTW ACX 2.0 modelinde düzeltildi.
Bilginiz olsun.
@Silinen üye'a teşekkürler.

Kafanızın karışmaması için resimlerini de atıyorum. EVGA GTX970 Superclocked ACX 2.0 da tercih etmeyin. MSI, ASUS, Gigabyte tercihler arasında.

evga970_acx2-tile.jpg

Kaynak:
favicons
ACX 2.0 vs. ACX 1.0 - what's the difference?!? - EVGA Forums
Kaynak 2:
favicons
EVGA GeForce GTX 970 SC ACX2 Review | bit-tech.net
Kaynak 3:
favicons
EVGA GTX 970 SC ACX 2.0 reviewed

Asus'u bu listeye dahil etmem açıkçası. Asus yerine Zotac AMP! Extreme Edition alınabilir. İlk tercih Giga ve MSI olmalı. Eğer en iyi soğutmayı istiyorum, o sese katlanırım diyorsanız Zotac AMP! Extreme Edition alınız.

Ben ilk msi düşünürdü. Olmaz ise ve kasamda yer varsa gigabyte yok ise de asus markasına yönelirdim. Zotac şuan işin seçeneklerim arasında yok. Tasarımı hoş ama asus ve msi markasının tasarımı da hoş serin ve sessiz. Gigabyte hem sessiz hemde en serin olanıdır. En sessiz olan msi arkasından asus ama arada çok az fark var. Yani ev kullanıcısı bu 3 firmadan da ses duymaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı