Hangi marka laptoplar açılınca garanti dışı kalmıyor?

Kocacigim

Hectopat
Daha fazla  
Monster gibi yükseltme yaptığınız zaman eğer cihaza bir zarar vermediysek garanti dışı kalmıyor, bunu yapan başka markalar var mı?

Kasa tipiyle alakalı benim de 2016 almış olduğum asus rog serisi gaming laptopun arka kapak takımı açılıyordu kullanıcının müdahale edeceği kısımlar sınırlı oralar da ssd hdd ve bellek yuvaları vs. Ssd yükseltmesi yapmıştım hdd değişmiştim garanti dışına çıkmamıştı ondan sonra garanti de panel değişikliği yaptırmıştım.

Kasa tipiyle alakalı benim de 2016 almış olduğum asus rog serisi gaming laptopun arka kapak takımı açılıyordu kullanıcının müdahale edeceği kısımlar sınırlı oralar da ssd hdd ve bellek yuvaları vs. Ssd yükseltmesi yapmıştım hdd değişmiştim garanti dışına çıkmamıştı ondan sonra garanti de panel değişikliği yaptırmıştım.
işte yeni modellerin çoğu tam tersi komple açılmalı neredeyse

işte yeni modellerin çoğu tam tersi komple açılmalı neredeyse
Benim model de komple açılıyor monster msi ve türevleri gibi güncel tüm notebooklar açılıyor neredeyse, eskide kaldı laptoba müdahalenin sıkıntılı olduğu zamanlar fakat bi zarar verirsen mesela ssd yukseltiyim derken anakarta zarar gelirse kullanıcı hatası geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı