Hangi masa tercih edilmeli?

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Şu iki masa arasında kaldım, masanın üstünde bilgisayar kasası ve geri kalan parçalar olacak. Birinin bacakları daha kalın ancak birbiriyle bağlantısı yok, diğerinin bacakları daha ince ancak birbirine bağlı. Bunlar dışında 1500TL'ye kadar öneriniz varsa onu da bırakabilirsiniz.

1400 lira vermenize gerek yok. Odanıza göre bir ölçü alıp marangozdan kendiniz de kestirebilirsiniz. Eğer orada halihazırda bir ölçü varsa onu da direkt alırsanız ekstra işçilik yapmadığı için daha da uyguna gelecektir. Ceramical ürünün masa ayaklarından internette bulursanız 1000 lira altına bunu halledebilirsiniz diye düşünüyorum.

İkisi arasından ceramical daha iyi duruyor. Fakat fiyatları fazla pahalı geldi bana. Marangoz daha ucuza yapabilir böyle bir masayı.

1400 lira vermenize gerek yok. Odanıza göre bir ölçü alıp marangozdan kendiniz de kestirebilirsiniz. Eğer orada halihazırda bir ölçü varsa onu da direkt alırsanız ekstra işçilik yapmadığı için daha da uyguna gelecektir. Ceramical ürünün masa ayaklarından internette bulursanız 1000 lira altına bunu halledebilirsiniz diye düşünüyorum.
Marangoza yaptıramam hazır masa lazım. Zaten aralarında kaldığımdan dolayı açtım aslında bu konuyu.

Geri
Yukarı