Hangi meslek bana uygun?

Dragonsaw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sorum: "Hangi meslek bana uygun?"

Dil öğrenmeyi seven, ikna kabiliyeti yüksek biriyim ve insanlarla iletişim kurmayı severim. Pazarlama ve satış yapmak hoşuma gidiyor, taklit yeteneğim de iyidir, rol yapmayı seviyorum. Doğayı severim, ormanlar, dağlar, denizler ve son olarak tasarım yapmayı seven biriyim.

Yeni meslek arama sebebim 6 yıla yakın sanayide çalıştım ve sanayide makine sektörünü bırakmak istiyorum artık çünkü mobbing, adam kayırma, ve çalışma şartları kötü. Daha birçok sebep var. Sanayide çalışmış kişiler beni zaten çok iyi anlamıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma pazarcı geldi. Tarladan pazara , toptancıdan pazara ya da tarladan toptancıya. Doğa, satış, ikna, bol iletişim.

Aklıma pazarcı geldi. Tarladan pazara , toptancıdan pazara ya da tarladan toptancıya. Doğa, satış, ikna, bol iletişim.
Evet pazarlamacı ola bilir ama birazda benim ahlak yönüm ağır basıyor yani ben 1 liradan alınıp 16 liraya satılan domatesleri satmak istemem ve diğer ürünler içinde geçerli halk şuanda parasız sayılır, Parasız değil fakat gittikçe parasız kalacak şuan bir çok aile idare eder durumda en azından benim ve çevremdeki aileler böyle, Çiftçi bile bu durumdan şikayetçi.

Yeni konular

Geri
Yukarı