Hangi model TWRP kurmalıyım ?

Demonce

Hectopat
Makaleler
1
Samsung TAB S2 (SM-T818) cihazımın eskimesi sebebiyle Custom ROM kuracağım ilk defa böyle bir şey yapıyorum. TWRP lazım imiş sitede benim cihazımdan 4 adet bulunuyor fakat model numaralarını nerede bulurum anlayamadım. Hangi model TWRP kurmalıyım ?

Dosya Ekleri

• 1664479357267.png
    1664479357267.png
    13 KB · Görüntüleme: 42
Samsung Tab S2 (SM-T818) cihazımın eskimesi sebebiyle Custom ROM kuracağım ilk defa böyle bir şey yapıyorum. TWRP lazım imiş sitede benim cihazımdan 4 adet bulunuyor fakat model numaralarını nerede bulurum anlayamadım. Hangi model TWRP kurmalıyım?

Ayarlardan ekran görüntüsü atar mısın?
Eleme usulü gidelim. SIM kart girişi varsa LTE olanları yoksa Wi-Fi olanları seçeceğiz.

@Demonce
İşi sağlama almak için bunu kullanın.
Odin ile yapacaksınız sanırım.

@Demonce
İşi sağlama almak için bunu kullanın.
Odin ile yapacaksınız sanırım.

Umarım yanlış anlaşılmam çok bir bilgi sahibi değilim. İlk attığınızı değil de 2. attığınızı kurmamı istediniz yanlış anlamadım değil mi ?
Bir de Custom ROM kurmak için cihaza root atmam gerekiyor mu gerekiyorsa nereden güvenilir bir şekilde root atabilirim ?

Umarım yanlış anlaşılmam çok bir bilgi sahibi değilim. İlk attığınızı değil de 2. attığınızı kurmamı istediniz yanlış anlamadım değil mi?
Bir de Custom ROM kurmak için cihaza root atmam gerekiyor mu gerekiyorsa nereden güvenilir bir şekilde root atabilirim?

Evet, 2. attığımı kurun.
Custom ROM için roota gerek yok.

Geri
Yukarı