Hangi Modell GTX 770 daha iyidir?

Win10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar Merhaba bir site buldum ancak dil Almanca GTX 770 Benchmark adam bütün modelleri incelemis ve benchmarklari oraya koymus.

Sechs Modelle der GeForce GTX 770 im Test

Gördügünüz üzere Titan ve GTX 780 üste. Ama velakin ben GTX 770 ile ilgilendigim icin birincisi Inno3d sonra ise Pailt geliyor sonra Gigabyte vesaire. Bu benchmarklara güvenilir mi.

Not: Hic bir markaya kötülemiyorum sadece merak ettim. Daha assagi indiginizde Battlefield 3 gibi Skyrim gibi Testleri görüyorsunuz.

Tessekürler.

Aşşa yukarı tüm markalar aynı performansı vericektir aralarında fark olmiyacak anlamına gelmez ama. Modeline göre çekirdek hızları soğutma yapısı vs. değişiyor. Asus, MSI , EVGA, GİGABYTE arasından tercih yap derim güvenilir markalardır.

Aralarındaki farkı gördün mü? 1 - 2 FPS değişiyor. Ben olsam aralarındaki en iyi bileşeni ve soğutması olan MSI GTX 770 Lightning derim.
Bu bir karsilastirma konusudur yani 1-2 FPS'lerde dahil ediyoruz.Eger bir toplama konusu acsaydim bende sizin tercih ettiginiz ekran kartini tercih ederdim(cok sacma oldu ama neyse).:D:D:D

Bu bir karsilastirma konusudur yani 1-2 FPS'lerde dahil ediyoruz.Eger bir toplama konusu acsaydim bende sizin tercih ettiginiz ekran kartini tercih ederdim(cok sacma oldu ama neyse).:D:D:D
Madem dahil ediyorsun, aradaki 1 - 2 FPS farkı görüyorsun demek. Bunu görerekte konu açmak bana pek mantıklı gelmedi :).

Aşşa yukarı tüm markalar aynı performansı vericektir aralarında fark olmiyacak anlamına gelmez ama. Modeline göre çekirdek hızları soğutma yapısı vs. değişiyor. Asus, MSI , EVGA, GİGABYTE arasından tercih yap derim güvenilir markalardır.
Marka secimi yapmiyoruz billiyorum ki Türkiye'de Asus, MSI, EVGA, GIGABYTE gibi markalar güvenilir. Ki o yüzden asla Pailt Inno3d PNY gibi markalar'i göremiyoruz.

Madem dahil ediyorsun, aradaki 1 - 2 FPS farkı görüyorsun demek. Bunu görerekte konu açmak bana pek mantıklı gelmedi :).
Amacimi yazmistim oraya sadece merak ettigim icin soruyorum ki Pailt veya Inno3d gibi markalari bende tanimiyorum. Sadece merak ve Konu'da belirtigim gibi hic bir Markayi kötülemiyorum veya amacim o degil.

Pailt, Inno3d , PNY gibi markaları görüyoruz ancak Türkiye'de az bulunması bulunmaması garanti kapsamı gibi sorunlar olmaması açısından belirli markalar ile sınırlı kalıyoruz malesef.

Pailt, Inno3d , PNY gibi markaları görüyoruz ancak Türkiye'de az bulunması bulunmaması garanti kapsamı gibi sorunlar olmaması açısından belirli markalar ile sınırlı kalıyoruz malesef.
Neden bende Pailt, Inno3d, PNY gibi markalari neden göremiyoruz diye soruyordum. Saolun artik ögrenmis oldum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı