Hangi monitör 2. ekran olarak kullanılmalı?

SchindlerMseries

Hectopat
Daha fazla  
Dell 15 3593 laptopum var. Ve Philips 190CW 1440x900 75Hz (galiba) VGA monitör bu. Ben renk parlaklığı, ekran çözünürlüğü vb. çok beğeniyorum bu monitörü. HDMI to VGA TO HDMI çevirici olarak Dell laptopuma bağlayacağım. PHILIPS monitörümü 1.ekran olarak kullanayım ya da Dell laptopun ekranını mı 1.ekran olarak ayarlayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ekran daha iyi görüntü veriyorsa onu 2. ekran yap.
Çünkü 2. ekran olarak ayarladığında görev çubuğu vs... gözükmeyecek ve fotoğraf ya da oyun falan açtığında bu ekranda güzelce görüntüleyebileceksin

Dell 15 3593 laptopum var. Ve Philips 190CW 1440x900 75Hz (galiba) VGA monitör bu. Ben renk parlaklığı, ekran çözünürlüğü vb. çok beğeniyorum bu monitörü. HDMI to VGA TO HDMI çevirici olarak Dell laptopuma bağlayacağım. Philips monitörümü 1.ekran olarak kullanayım ya da Dell laptopun ekranını mı 1.ekran olarak ayarlayım?

Bende de aynı monitörden var. Yıllarca 60Hz kullandım. Şans eseri 75Hz olduğunu fark ettiğimde çok şaşırmıştım. CS oynadığımda bile 60'dan 75'e geçtiğimde aşırı akıcı gelmişti. Şu anki sistemimde yayın ekranı olarak kullanıyorum hala.

Geri
Yukarı