Hangi Monster Notebook Alınmalı?

Hoş geldiniz. İncelemediğiniz cihazlar hakkında çok kesin konuşuyorsunuz. Evet kasa inanılmaz kaliteli değil ancak iddia edilen kadar da leş, berbat değil.
İncelemediğimi kim söyledi? Ürünü gayet inceledim, tek bende mi sıkıntı varken benim gibi yaşayan hatta kullanmaya devam eden arkadaşların görüşlerini ve incelemelerini de okudum. En basitinden Technopat'dan vereyim @ExecutioneR_ hocamın kullanıp görüşünü belirtmesi.
Abra deneyimime gelirsem;
Kasanın kalitesiz olduğunu kabullenin ilk önce.Kasa nerdeyse plastik olmasıyla ısınma sorunu yaşatan bir kasaya sahip. Kasanın bu kadar kötü olmasıyla beraber Monster'ın kullandığı orta halli Anakart'da zarar görüp Anakart yanmasına neden oluyor. Bu olayları Eylül ayından beri yaşayıp en büyük olayı Ocak ayında yaşadım. eninde sonunda Laptop'u Tüketici Mahkemesine başvurarak geri iade ettirerek paramı aldım. Beni bir daha bu kadar uğraştıran markaya daha bulaşacağımı sanmıyorum. Bu olay tüm Abra serisinde kronik. Ayrıca Tulpar serisinde de mevcut.

Monster Notebook Laptop Ekran Çerçevesinin Ayrılması Yaşadığım deneyim.

İncelemediğimi kim söyledi? Ürünü gayet inceledim, tek bende mi sıkıntı varken benim gibi yaşayan hatta kullanmaya devam eden arkadaşların görüşlerini ve incelemelerini de okudum. En basitinden Technopat'dan vereyim @ExecutioneR_ hocamın kullanıp görüşünü belirtmesi.
Kasanın kalitesiz olduğunu kabullenin ilk önce.Kasa nerdeyse plastik olmasıyla ısınma sorunu yaşatan bir kasaya sahip. Kasanın bu kadar kötü olmasıyla beraber Monster'ın kullandığı orta halli Anakart'da zarar görüp Anakart yanmasına neden oluyor. Bu olayları Eylül ayından beri yaşayıp en büyük olayı Ocak ayında yaşadım. eninde sonunda Laptop'u Tüketici Mahkemesine başvurarak geri iade ettirerek paramı aldım. Beni bir daha bu kadar uğraştıran markaya daha bulaşacağımı sanmıyorum. Bu olay tüm Abra serisinde kronik. Ayrıca Tulpar serisinde de mevcut.

Evet doğru. Bir sorun da ben ekleyeyim. Fanları oyundayken çok sesli çalışıyor. Evin içinde adeta uçak motoru gibi bir ses var. Bir zaman sonra rahatsız edici hale geliyor.

Hocam öncelikle kusura bakmayın sosyalde bir çok hiç incelemeden gereksiz eleştiren kişiler var yine onlardan diye düşündüm. Yaşadığınız sorunlar için üzüldüm. Umarım bir daha yaşamazsınız. Dediğim gibi ben bir sıkıntı yaşamadım sadece ilk aldığım zamanlar ufak bir ses geliyordu artık gelmiyor. Anakart için birşey diyemem bilmiyorum, yaşamadım. Isınma olarak ise şunu söyleyebilirim ki ben şu ana kadar en fazla 75-80 aralığını gördüm o da fan ayarı ve soğutucu ile düşüyor ayrıca Acer, Lenovo, Asus marka laptopları kullanma/inceleme fırsatım oldu ısınma, kasaya ısı iletme gibi olaylar onlarda da vardı dolayısıyla ben bunu bir sorun olarak görmüyorum sıkıntı yaratacak seviyeye gelmediği sürece. Şunu da eklemem gerekiyor sanırım ben daha iyisi bulunabilir de demiştim yanlış anlaşılmasın "Monster fanboyu" değilim.

Evet doğru. Bir sorun da ben ekleyeyim. Fanları oyundayken çok sesli çalışıyor. Evin içinde adeta uçak motoru gibi bir ses var. Bir zaman sonra rahatsız edici hale geliyor.

Beni rahatsız eden bir ses değil ve fan sesinin bir sorun olduğunu düşünmüyorum hocam. RPM yükseldiğinde fan sesi de biraz yükselebilir doğal olarak.

Beni rahatsız eden bir ses değil ve fan sesinin bir sorun olduğunu düşünmüyorum hocam. RPM yükseldiğinde fan sesi de biraz yükselebilir doğal olarak.
Bu normal bir ses değil. Diğer laptoplara kıyasla bu laptop olması gerekenden çok daha fazla ses çıkartıyor. Sizi rahatsız etmemiş olması, diğer insanları etmeyeceği anlamına gelmez, ki kesinlikle büyük bir kısım rahatsız olacaktır.

Geri
Yukarı