Hangi mouse alınmalı?

Yani el boyutunuz ve istediğiniz şekil önemli, hem ec2 hem viper mini aynı listede bulunurken ne önersem bilemedim... Ancak şöyle bir şey var bu listede iki fare dışındakiler ne yazık ki alınmamalı çünkü iki tanesi günümüz standartlarına ucuz fiyatlarına rağmen uygun, diğerleriyse gerek sensör gerek ağırlık sebebiyle geride kalıyor. Viper mini aralarından en iyi faredir, switch+sensör+hafiflik+şekil olarak yıllardır çoğu kişinin favorisidir. Fiyatı uygun ise direkt onu alın ama öyle abartı rakamlar da vermeyin. -geçen sene 200-300 liraydı kendisi işte, şu an ederini bilmiyorum- İkinci olaraksa hk gaming sirius M olabilir ama biraz kalite kontrol sıkıntısı vardı diye hatırlıyorum o modelde -yani tuşun teki sallanır eder, teknik servisi TR'de yoksa fare elde kalır-. Viper mini iyidir.

Ben şahsen öyle bir şey duymadım, gayet memnunum mouseden, bundan önce 300'e aldığım vardı FPS oyunlarında takılma oluyordu bunda takılma ya da sorun yok sadece belli bir zaman sonra yuvarlak tuşu bozuluyor diyenler var bende olmadı şimdilik (1 yıldır hor kullanan arkadaşıma oldu onun tavsiyesiyle aldım ben de ama yağladım geçti dedi) ben bu linkten aldım orijinal olarak geldi karar senin tabii ki de.

Orijinal olup olmadığını nereden anlıyorsunuz.

Yani el boyutunuz ve istediğiniz şekil önemli, hem EC2 hem Viper Mini aynı listede bulunurken ne önersem bilemedim... Ancak şöyle bir şey var bu listede iki fare dışındakiler ne yazık ki alınmamalı çünkü iki tanesi günümüz standartlarına ucuz fiyatlarına rağmen uygun, diğerleriyse gerek sensör gerek ağırlık sebebiyle geride kalıyor. Viper Mini aralarından en iyi faredir, Switch+sensör+hafiflik+şekil olarak yıllardır çoğu kişinin favorisidir. Fiyatı uygun ise direkt onu alın ama öyle abartı rakamlar da vermeyin. -geçen sene 200-300 liraydı kendisi işte, şu an ederini bilmiyorum- ikinci olaraksa hk Gaming Sirius m olabilir ama biraz kalite kontrol sıkıntısı vardı diye hatırlıyorum o modelde -yani tuşun teki sallanır eder, teknik servisi TR'de yoksa fare elde kalır-. Viper Mini iyidir.

EC2 ya da Viper Mini diyorsunuz Teşekkür ederim.

EC2 ya da Viper Mini diyorsunuz Teşekkür ederim.
Hocam yok, ec2b ergo yani geniş meniş şekli farklı/viper mini ambi yani şekli farklı. İkisi de ayrı ayrı şeyler diye kıyaslama yaptım da benim önerim direkt viper mini'dir. Ec2 fiyatları gereksiz pahalı TR'de, uyguna bulursanız gene denenebilir ama viper mini daha rekabetçi ve günümüz standartlarında bir fare bence.

Hocam yok, EC2b ergo yani geniş meniş şekli farklı/viper mini ambi yani şekli farklı. İkisi de ayrı ayrı şeyler diye kıyaslama yaptım da benim önerim direkt Viper Mini'dir. EC2 fiyatları gereksiz pahalı TR'de, uyguna bulursanız gene denenebilir ama Viper Mini daha rekabetçi ve günümüz standartlarında bir fare bence.

Reis 600 liraya Viper Mini var 500 liraya Basilisk V2 var ne yapayım.

Reis 600 liraya Viper Mini var 500 liraya Basilisk V2 var ne yapayım.
Viper mini al geç, tabii basilisk gibi kocaman ve ağır bir fare istemiyorsan. Ellerin aşırı büyük değilse. Viper donanımıyla vs daha iyi bir fare direkt olarak, cs, valorant gibi rekabetçi oyunlarda iş görür basilisk ise ağır kalır.

Viper Mini al geç, tabii Basilisk gibi kocaman ve ağır bir fare istemiyorsan. Ellerin aşırı büyük değilse. Viper donanımıyla vs daha iyi bir fare direkt olarak, CS, Valorant gibi rekabetçi oyunlarda iş görür Basilisk ise ağır kalır.

Teşekkürler alıyorum.

Viper Mini al geç, tabii Basilisk gibi kocaman ve ağır bir fare istemiyorsan. Ellerin aşırı büyük değilse. Viper donanımıyla vs daha iyi bir fare direkt olarak, CS, Valorant gibi rekabetçi oyunlarda iş görür Basilisk ise ağır kalır.

Reis son bir şey bir anda sıfır alasın geldi baktım 850 civarı o fiyata daha iyi bir mouse var mı?

Son düzenleme:
Teşekkürler alıyorum.

Reis son bir şey bir anda sıfır alasın geldi baktım 850 civarı o fiyata daha iyi bir mouse var mı?
Hocam ajazz aj199 olur o fiyata, bayağı iyi o da ama elime almadım denemedim; reddit üzerinde malzeme kalitesini beğenmeyen birkaç kişi vardı ancak alanların çoğu çok beğeniyor da ayrıca. 900 tl civarına çıkılacaksa o olabilir yoksa kabloluda kalınacaksa viper mini gayet iyidir. -eliniz aşırı büyük değilse direkt alabilirsiniz, evet-

Hocam Ajazz AJ199 olur o fiyata, bayağı iyi o da ama elime almadım denemedim; Reddit üzerinde malzeme kalitesini beğenmeyen birkaç kişi vardı ancak alanların çoğu çok beğeniyor da ayrıca. 900 TL civarına çıkılacaksa o olabilir yoksa kabloluda kalınacaksa Viper Mini gayet iyidir. -eliniz aşırı büyük değilse direkt alabilirsiniz, evet-

Reis Glorious model ı önermez misin? Model D ve O da bu fiyat skalasına uyuyor Glorious mu alayım yoksa dediğin gibi Viper Mini mi alayım not: AJ199 1000 küsure geliyor vergi falan.

Geri
Yukarı