Hangi mouse tercih etmeliyim

DjeromB.

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Eskisi çok yiprandigi için yeni bir mouse alma kararı aldım. Her çeşit oyun oynuyorum özellikle MOBA FPS ve RPG. Asagida yazdığım mouselerden hangisini tercih etmeliyim sebebi ile yazarsanız iyi olur. Tesekkurler.

SteelSeries Rival 300S.
SteelSeries sensei 310.
SteelSeries Rival 600.
SteelSeries Rival 700.
Cooler Master CM310.
Razer DeathAdder Chroma.
ASUS ROG gladius 2.
Logitech G402 hyperion duru.
Logitech G502 Pro.

Not: Ürünlerin fiyatları hemen hemen aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tutuş biçimini ve el büyüklüğüne dikkat ederek alın. Biz sizin eliniz şeklini bilmiyoruz ve elinize nasıl oturacağını da bilmiyoruz.

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Eskisi çok yiprandigi için yeni bir mouse alma kararı aldım. Her çeşit oyun oynuyorum özellikle MOBA FPS ve RPG. Asagida yazdığım mouselerden hangisini tercih etmeliyim sebebi ile yazarsanız iyi olur. Tesekkurler.

SteelSeries Rival 300S.
SteelSeries sensei 310.
SteelSeries Rival 600.
SteelSeries Rival 700.
Cooler Master CM310.
Razer DeathAdder Chroma.
ASUS ROG gladius 2.
Logitech G402 hyperion duru.
Logitech G502 Pro.

Not: Ürünlerin fiyatları hemen hemen aynı.
"Logitech G502 Pro." bundan kastınız nedir? Logitech G502 Proteus Spectrum mu? Alacaksanız yeni versiyonunu alın. Eski stoklarda kalmış versiyonunu almamanızı öneririm.
Yeni versiyonu G502 Hero olarak geçiyor.

Arkadaşlar elim büyük ve palm grip seklinde fareyi kavriyorum. Zaten bu mouselar hemen hemen büyük ele uygun mouseler sizden istediğim bu konuda deneyimi veya teknik bilgisi olan arkadaşlarin içlerinden birini sebebiyle birlikte onermesi. Misal benim kendi şahsi görüşüm Rival 700'den yana tasarım olarak hosuma gidiyor ayrıca pixark in üst segment sensorunu kullanıyor ağırlık ve boyut olarak da elime uygun olduğunu düşünüyorum. Bunun yanında Rival 600 tercih etmeme sebebim çift sensörlü olmasının benim bir işime yaramamasi çünkü mouse kullanırken mousenin zeminle temasini kesmiyorum bu sebeble 2. sensör benim için gereksiz. Bu tarz yorumlar ile tercih etmem gereken mouseleri belirtirseniz mutlu olurum. Teşekkürler.
"Logitech G502 Pro." bundan kastınız nedir? Logitech G502 Proteus Spectrum mu? Alacaksanız yeni versiyonunu alın. Eski stoklarda kalmış versiyonunu almamanızı öneririm.
Yeni versiyonu G502 Hero olarak geçiyor.
G502 proteus spectrum

Yeni konular

Geri
Yukarı