Hangi ön ödemeli kart alınmaz?

Papara ve Nays en iyileri. Kendim Nays kullanıyorum ve para yüklemesi de kolay, alışverişler de kolay. Papara daha büyük çaplı ama. Fiziksel kartı var o Nays'den daha iyi. Ben olsam bu ikisinden de hesap açarım.

Nays dışında Param ve Paycell de güzel. Kredi kartım yerine bu kartları kullanmak istediğim olabiliyor ama kredi kartım yerine Papara'yı en fazla iki kez kullanmışımdır. Neredeyse hiçbir avantajı kalmadı. Yine de kişiye özel kampanyaları iyi olabiliyor.

Netflix, Spotify falan öderken iyi oluyor aslında. Nays için de böyle kampanyalar var mı? Ben Nays'tan çok haberdar değilim de.

Netflix, Spotify falan öderken iyi oluyor aslında. Nays için de böyle kampanyalar var mı? Ben Nays'tan çok haberdar değilim de.
Nays ile %50 iade alabiliyorsunuz ve üst sınırı 100 TL. Papara da %50 diyor ama bir ara 10 TL sınır belirlediği bile olmuştu. Hadi ve ininal gibi kartlardan pek bir farkı kalmadı. :)

Hocam Nays'de cashback veriyor %20 oranında. Netflix ve Spotify'da da geçerli bildiğim kadarıyla. Ben hep oyun aldığım için diğerlerinde geçiyor mu bilmiyorum.

Nays ile %50 iade alabiliyorsunuz ve üst sınırı 100 TL. Papara da %50 diyor ama bir ara 10 TL sınır belirlediği bile olmuştu. Hadi ve ininal gibi kartlardan pek bir farkı kalmadı. :)
Nays'a üyeyim fakat bunu bilmiyordum. Ödemelerimi Paparayla yaptığım için salak gibi hissediyorum şu an. Bir dahakine Nays ile öderim artık, teşekkürler.

@Tim Hocam bu arada kampanyalarda son 2 gun yaziyor ama sonrasinda devam edecekler mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı