Hangi ön ödemeli kart tercih edilmeli?

PttMatik tamir edilir ya hep bozuk mu kalacak :D?
1 aydır tamir edilmiyor. Bir de aslında bozuk değil, ben ATM'ye gittim. Kartı soktum, şifremi girdim, para yatırma dedim, parayı koydum, sonra parayı iade etti, kart içinde kaldı, para sayılıyor dedi, bir süre kart içinde kaldı ve ATM arızalı diye kartı verdi. Sonra Papara kullanan biri geldi, bakiye sorgulamayı denedi ama ona da hata verdi. Sonra Ziraat Bankası kartı soktu biri, 2 bin TL çekti ilginç bir şekilde.

İninal al Şok'tan yüklersin. Tosla'ya para yükleyebilmen için ATM gerekli.
Tosla, Şok'tan yükleniyor diye biliyorum. İninal alırım almasına, ama ailemin adına açmak zorundayım ve eski kafalı oldukları ve bu tür şeylere güvenmedikleri için nasıl ikna ederim bilmiyorum.

Tosla, Şok'tan yükleniyor diye biliyorum. İninal alırım almasına, ama ailemin adına açmak zorundayım ve eski kafalı oldukları ve bu tür şeylere güvenmedikleri için nasıl ikna ederim bilmiyorum.
Baktım yüklenebiliyormuş ama tosla +18 (sitesinde 12 yazıyor) diye biliyorum. İninal açıp 12 yaşına gelince kendi adına açarsın.

tosla +18 diye biliyorum.
Hocam, bence siz Tosla hakkında konuşmayın :D

Screenshot_2022-10-22-20-44-39-334.jpeg

ATM'den para çekme derdiniz yoksa 5 TL'ye Papara kartlar var. Papara Lite diye geçiyor. Para çekme dışında tüm özellikleri aynı. Kartı tanımlayınca iade alıyorsun o 5 TL'yi de.
Onlarda yaş sınırı var mı?

Üstteki linkte alabileceğin yerlerin tam listesi var.
Edu Card sanıyorum ki okul idaresi tarafından veriliyor.(?) ancak destekleyen okul sayısı bir elin on parmağını geçmiyordur herhalde.

Papara Lite Card, artık CarrefourSA dışında hiçbir yerde satılmıyor. Ekstra olarak Edu Card almak için okulla falan alakası yok, CarrefourSA'dan alabilir veya Papara uygulamasından sipariş edebilirsin. (Edu Card Trendyol'da falan halen var mı hiç bilmiyorum bakmaya üşendim ama Lite Card yok, ona eminim.)

Papara Lite Card, artık CarrefourSA dışında hiçbir yerde satılmıyor. Ekstra olarak Edu Card almak için okulla falan alakası yok, CarrefourSA'dan alabilir veya Papara uygulamasından sipariş edebilirsin. (Edu Card Trendyol'da falan halen var mı hiç bilmiyorum bakmaya üşendim ama Lite Card yok, ona eminim.)
Geç kaldınız, artık Toslalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı