Hangi Online oyunları oynuyorsunuz?

Rainbow Six Siege oynuyorum 2-3 aydır gayet eğleniyorum.
Bana oyun çok sıkıcı ve yavaş geliyor.
Harita banla, karakter banla, karakter seç, doğacağın yeri seç, dronla keşif yap...
Odalarda sağda solda pusan insanları ara, maksimum 10 saniye çatışabilmek için çok fazla hazırlık yapıyoruz bence. Acayip sıkılıyorum oynarken. Bir de raundun başında ölürsem eyvah eyvah.

Mayıs - Aralık 2020 arası GTA Online oynamıştım. Aralık ayından beri oynamıyorum, oyun hataları ve hileciler sağ olsun. Online oyunlar benlik değil onu anladım.

Mayıs - Aralık 2020 arası GTA Online oynamıştım. Aralık ayından beri oynamıyorum, oyun hataları ve hileciler sağ olsun. Online oyunlar benlik değil onu anladım.
Maalesef insan taklidi bile yapamıyorlar

Hızlı karşılaşma
Ben genellikle banlama sırasında video izliyorum

Rocket League, R6 ve Fortnite.

CS:GO, GTA V Online. Bunları da her gün oynamıyorum. Haftada maksimum 3-4 kez arkadaşlarla toplanıp oynardık, şu sınav koşuşturması çıktığından beri girmiyoruz.

Rocket League keşke ücretsiz olmasaydı. Oynamaya devam ederdim muhtemelen. Müzik dinleyerek oynamak çok sarıyor. Ama şu anda kitlesi bence çöp.
Aga ben alacaktım yeni bilgisayarımı bekliyordum o sıra ücretsiz yapıldı. Epicte çok fazla ping sorunu yaşanıyor.

Bilgisayarda şu an RAM olmadığı için oyun oynamıyorum Çin Mali PUBG oynamak hiç eğlenceli gelmiyor PUBG New state oyununu bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…