Hangi operatör tercih edilmeli?

CamelonTv

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir telefon alacağım ve bir operatör istiyorum. Hangi operatörü önerirsiniz? En önemli olan şey en yüksek performans ve en ucuz internet ve dakikayı sağlaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell gereksiz pahalı, Türk Telekom çekme sorunlu. 10 yıldır Vodafone kullanıyorum. RED tarifesindeyim. 25+2 GB internet, Sınırsız Spotify, YouTube, WhatsApp, Instagram, Facebook var. Bunların hepsi 142₺. Bence gayet uygun ve kullanışlı bir paket.

Turkcell gereksiz pahalı, Türk Telekom çekme sorunlu. 10 yıldır Vodafone kullanıyorum. RED tarifesindeyim. 25+2 GB internet, Sınırsız Spotify, YouTube, WhatsApp, Instagram, Facebook var. Bunların hepsi 142₺. Bence gayet uygun ve kullanışlı bir paket.

Hepsi şu an yıl sonu kampanyaları sebebi ile yakın fıyatlı. Turkcell 10 GB 60, TT'de 61 TL veya Turkcell 20 GB 100 TL mesela şu an. Bende Vodofone'dan ayrılacağım çekme sorunlarından dolayı. Aile bireylerinin operatörlerine göre karar vermesi daha iyi olur. Her yerde farklı çekim güçleri.

Onda muhtemelen bölge falan da önemli çünkü Vodafone benim çevremde en kötü çeken operatör. Alıp da memnun olan duymadım.

Geri
Yukarı