Sadece dakika için hangi operatör tercih edilmeli?

Enss755

Hectopat
Annemin hattı şu anda BİMCELL 500 dk ya normalde 30 TL öderken bir dahaki ay 42 TL olacak diye mesaj geldi. Sadece konuşma için 42 TL çok fazla başka operatöre numara taşıyacağız. Ne yapalım? Hangisi daha uygun olur? İnternete gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben babama geçen ay Turkcell'de hazırt kartta 450 TL'ye 12 ay geçerli 25 bin dakika - bilmem kaç bin SMS - 70 GB internet yaptım. Zaten oda sadece dakika kullanıyor. Aylık 37.5 TL'ye geldi. Şu an aynı tarifeye baktım 550 TL olmuş.

Ben babama geçen ay Turkcell'de hazırt kartta 450 TL'ye 12 ay geçerli 25 bin dakika - bilmem kaç bin SMS - 70 GB internet yaptım. Zaten oda sadece dakika kullanıyor. Aylık 37.5 TL'ye geldi. Şu an aynı tarifeye baktım 550 TL olmuş.
Okadara gerek yok kendimde baktım biraz. Türk Telekom’da filan 500 dk 18 TL

Operatörlerde sadece konuşma paketleri ek paket olarak satılıyor. Bunu normal faturalı paket gibi her ay kullanabiliyor muyuz? Yani bir paketimiz yokken sadece dk ek paketi alabilir miyim ?

Okadara gerek yok kendimde baktım biraz. Türk Telekom’da filan 500 dk 18 TL

Operatörlerde sadece konuşma paketleri ek paket olarak satılıyor. Bunu normal faturalı paket gibi her ay kullanabiliyor muyuz? Yani bir paketimiz yokken sadece dk ek paketi alabilir miyim ?
hocam o kadar bilgim yok. babam arada köyede gidiyor, orada çekmesi için turkcell tercih ettik. belki daha ucuzları vardır. Ek paket dediğinizde bilmiyorum ama muhtemelen ana pakete ek olarak veriyorlardır

Geri
Yukarı