Hangi operatöre geçilmeli?

Kendimi bildim bileli Turkcell kullanıyorum. Normalde telefonda çok fazla vakit geçiren bir insan değilim Turkcell kullanmamım tek sebebi çekim gücü ile alakalıydı. Zaten asosyal bir insan olduğum için evden dışarı pek çıkmam evdeyken de haliyle Wi-Fi kullanıyorum paket yapma gereği duymuyordum fakat yakında işe gireceğim ve artık paket yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum sanırım artık her ay paket yapacağım. Turkcell'in paketlerine ve fiyatlarına baktığımda oldukça kazık olduğunu fark ettim. Azıcık bir araştırma ile Türk Telekom'un internet paketi konusunda gayet doyurucu bir operatör olduğunu gördüm. Bu konu ile ilgili sizin görüşleriniz nelerdir? Türk telekoma geçsem herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Veya önerebileceğiniz başka bir operatör var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimi bildim bileli Turkcell kullanıyorum. Normalde telefonda çok fazla vakit geçiren bir insan değilim Turkcell kullanmamım tek sebebi çekim gücü ile alakalıydı. Zaten asosyal bir insan olduğum için evden dışarı pek çıkmam evdeyken de haliyle Wi-Fi kullanıyorum paket yapma gereği duymuyordum fakat yakında işe gireceğim ve artık paket yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum sanırım artık her ay paket yapacağım. Turkcell'in paketlerine ve fiyatlarına baktığımda oldukça kazık olduğunu fark ettim. Azıcık bir araştırma ile Türk Telekom'un internet paketi konusunda gayet doyurucu bir operatör olduğunu gördüm. Bu konu ile ilgili sizin görüşleriniz nelerdir? Türk telekoma geçsem herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Veya önerebileceğiniz başka bir operatör var mıdır?
Bimcell kullanıyorum fiyatlar turkcelle göre makul.
Çekim kalitesi türk telekomun altyapısını kullandığı için güzel.

Hocam ben de Turkcell'den Türk Telekom'a döndüm. Çekim gücü ile alakalı hiç bir sıkıntı yaşamadım şuan yaklaşık 6 ay oldu internet paketim bol ayrıca sil süpürden de bol bol internet veriyor. Tavsiye ederim hocam. Tabi siz yine iyice araştırın.

Son düzenleme:
Turkcell'den şaşmayın, TT, Vodafone, PTTCell ve Turkcell kullandım. Şu ana kadar en iyi performansı Turkcell verdi. Biraz pahalı ama emin olun ki diğer operatörler çekmediğinde kafayı yemenizden daha iyidir. Şu an Vodafone kullanıyorum, gerçekten çok pişmanım Turkcell'den çıktığıma.

Bölgeden bölgeye değişiyor mesela karsta binaların içinde Turkcell çekmiyor ama köylerde çekiyor. BİMCELL hem binalarda hem de köylerde çekiyor ama bazı köylerde hiç şebeke olmuyor. Bölgeden bölgeye değişir tanıdıklarınıza sorun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı