Hangi Operatörü Önerirsiniz?

Hangi Operatör ?

• Türkcell

Oy: 19 59,4%
  • Türk Telekom

Oy: 7 21,9%
  • Vodafone

Oy: 6 18,8%

• Oy verenlerin toplamı
    32
Bence Turkcell en iyisi. Kısa bir süre önce Vodafone kullandım ve internet farkı olarak Turkcell daha iyi gibi geldi. Bir de bir kaç defa müşteri hizmetleri ile işim olmuştu. İphone 7 4G desteklemiyor mu dersin, işi bilmeyip geçiştirenmi dersin, say say bitmez.
Evlere şenlik çalışanları var :LOL:

Son düzenleme:
Bence Turkcell en iyisi. Kısa bir süre önce Vodafone kullandım ve internet farkı olarak Turkcell daha iyi gibi geldi. Bir de bir kaç defa müşteri hizmetleri ile işim olmuştu. İphone 7 4G desteklemiyor mu dersin, işi bilmeyip geçiştirenmi dersin, say say bitmez.
Evlere şenlik çalışanları var :LOL:
Vodafone çalısanları mi dedi 4G desteklemiyor lafını ☺

Üç operatörü de kullandım. 3-4 yıl önce Turkcell kullanıyordum. İyi çekmiyordu ama mükkemmel internet hızı vardı. Paketleri aşırı pahalıydı. Vodafone geçtim, iyi çekiyordu, internet hızı Turkcell den daha yavaştı. Kampanyalı paket istemiştim ve imzalattıkları bir ton belge arasında taahhüt yokmuş. Taahhüt imzalayalım madem dediğimde ise imzalatmadılar. Bayiiden şikayetçi olunca ise tabi ki kendilerini kendilerine şikayet etmiş oldum ve bayiinin hatası yok denildi :) Turk Telekomdayım şu anda. Vodafone ile hemen hemen aynı diyebilirim. Turkcell paketleri ucuzlayınca geçme ihtimalim olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı