Hangi Otobüs Firması Tercih Edilmeli?

Batı firmalarının çoğunluğu Sivasa gitmiyor. Kayseri-Ankara yolculuğumu her zaman Kamil Koç 2+1 araçların tekli koltuklarından bilet alarak gerçekleştiriyorum. Tekli koltuk alırsanız daha rahat edersiniz, otobüslerde wifi (?) var, hizmet iyi ve prizde var. Ben genel olarak memnunum, tavsiye ederim.

Eğer memnun kalmazsam veya eksik bir yanını görürsem dönüş biletimi söylediğiniz firmalardan birine alabilirim.

Varan varsa kardeşim bak durma al net diyorum Varan'la İstanbul'dan Antalya'ya yolculuk ettim böyle bir kalite yok koltukları geçiyorum harika koltuklar televizyon Sony içinde 250 küsür film bi o kadar şarkı var sosyal medya dahil ayrıca sorunsuz telefon için sarj bunların yanında söyle bi güzellik var araba 20 kişilikse 10 kişilik bilet satılıyor ilk önce çünkü koltuğu arkaya yatırdığnızda boş olması için yolcuların biri sağa biri sola oturuyor eğer çok yoğunluk olursa diğer 10 bilet satılmaya başlanıyor ama dediğim bu ilk 10 bilet biraz tuzlu oluyor tabiki :D Ama o yolculuğa değerdi topkek filan değil direk yemek verdiklerini hatırladım hatta makarna yemiştim değişik bi soslu 1 aydır o sosu araştırıyorum bulamadım nette :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı