Hangi oyun daha gerçekçi gözüküyor?

Oyunun silah mekanikleri vb. Pek beğenmesem de bence çevresel olarak en iyi modellenmiş oyun. Binalar, modelleme ve etraftaki dağınıklık aşırı derecede gerçekçi. Her ne şekilde çeksem bile bana göre fallujah.
Post processing, shader ve gölge efektleri çok güzel gösteriyor.

Fallujah çevre, grafik olarak daha gerçekçi duruyor. Irak'ta ki savaş atmosferini çok iyi yansıtmış.

Post processing, shader ve gölge efektleri çok güzel gösteriyor.
Bence Insurgency: Sandstorm oyununun da pek değeri bilinemedi. Sandstorm olmayan ilk oyunun sanırım adı daha çok anılıyor sandstorm'a göre. Ama oyunda sırf modların çalışması için sunucu zorunluluğu olması çok büyük eksi.
Oyunun silah mekanik ve animasyonları süper.

Bence Insurgency: Sandstorm oyununun da pek değeri bilinemedi. Sandstorm olmayan ilk oyunun sanırım adı daha çok anılıyor sandstorm'a göre. Ama oyunda sırf modların çalışması için sunucu zorunluluğu olması çok büyük eksi.
Oyunun silah mekanik ve animasyonları süper.
Sandstorm güzel de oyunu aktif 2k kişi oynuyor, hemen hepsi de mapleri ezberlemiş ve nefes aldırtmayan tipler. Oynanmaz bana kalırsa.

Sandstorm güzel de oyunu aktif 2k kişi oynuyor, hemen hepsi de mapleri ezberlemiş ve nefes aldırtmayan tipler. Oynanmaz bana kalırsa.
Oyunda 98 saatim var ben çok rahat oynuyorum. Bir ara karşıma 5800 levellik 3800 saati olan adam geldi hareket ettirmedi. Bazı sunucular bomboş olduğu için ping'in çok fazla olduğu sunuculara sokuyor bizi oyun bu yüzden ping sıkıntısı da var.

Geri
Yukarı