Hangi oyunlar alınmalı?

Dishonored'ı DLC paketleriyle beraber al fıstık gibi oyundur. Gerek hikayesi, oynanış şekli tatmin edici.
Eski falan ama grafikler güzel, günümüzde oynanır yani.
Dishonored, Witcher 2 ve Jedi Fallen Order aldım. Witcher 2'nin fiyatına bakmamıştım ve bayaa ucuz geldi almasam içimde kalırdı diye düşünmüştüm. Dishonored ise bayaa tavsiye edildi ve bu yüzden aldım indirmeye koydum.

Jedi Fallen Order'da aynı hayal kırıklığını yaşamazsın umarım. Aslında oyun çok güzel fakat bulmacaya boğması hoşuma gitmemişti. Witcher 2'nin kendi launcher ayarlamalarında altyazı bölümünde resmi Türkçe desteği var. Haberin olsun.

Bulmaca çözmeli oyunları severim ama eğer oyun çok boğuyorsa benim için biraz sorun olabilir. Ben aksiyonunu ve atmosferini beğenmiştim videolarda. Tekrardan düşünmem gerekecek. Türkçe desteği bilgisi içinde sağolun.

Hitman'i kesin oynayın hocam, eğer Gamepass var ise Dishonored'i Gamepassten deneyebilirsiniz fakat beni pek sarmadı. Splinter Cell Blacklist hakkında bir fikrim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…