Hangi oyunlar alınmalı?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
RAM
8 GB RAM DDR4 2666 MHz
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
Nvidia GeForce MX130
İşlemci
I5 1035g7 3.6 GHz (10th Gen)
Arkadaşlar 3 gizlilik oyunu arasında kaldım. 2022'de oynanabilecek ve baymayacak olanı seçmem lazım.

Seçenekler şu şekilde;
1) Dishonored 1:
- Oyun hakkında pek bilgim yok. Yalnızca çok çeşitli oynanışa sahip olduğunu duymuştum.
2) Splinter Cell:Blacklist
- Daha önceki Splinter Cell oyunlarının hiçbirini oynamadım. Hikaye olarak çok geride kalmayacaksam bu oyunu almayı düşünüyorum.
3) Hitman Absolution
- Hitman'i yalnızca filmlerden biliyorum. Diğer Hitman oyunlarını yine oynamadım.

Bir tanede karışık tarzda bir oyunu seçmem lazım. Onlarda şu şekilde:
1) Star Wars Jedi Fallen Order
- Star Wars evrenine çok hakim olmasam da temelim var. Ancak filmlere çok gönderme yapıyorsa hikayesini kaçırmaktan korkuyorum. Aksiyonu güzel gözüküyordu.

2) Witcher 2
- Witcher 3'te 300 saat geçirmiştim ama W2 hiç oynamamıştım. Bir kere denemek istediğimde optimizasyon problemi yaşamıştım ama muhtemelen bir daha yaşamam diye düşünüyorum.

3) Divinity Original Sin 2:
- Yalnızca izometrik oyunlara açlığım varmış gibi hissettiğimden listeme aldığım oyun. RPG'leri severim ama aksiyon kısmı nasıldır bilmiyorum.

2 gruptan da birer oyun seçebilirseniz ve mümkünse nedenini açıklarsanız sevinirim.

Arkadaşlar 3 gizlilik oyunu arasında kaldım. 2022'de oynanabilecek ve baymayacak olanı seçmem lazım.

Seçenekler şu şekilde;
1) Dishonored 1:
- Oyun hakkında pek bilgim yok. Yalnızca çok çeşitli oynanışa sahip olduğunu duymuştum.
2) Splinter Cell:Blacklist
- Daha önceki Splinter Cell oyunlarının hiçbirini oynamadım. Hikaye olarak çok geride kalmayacaksam bu oyunu almayı düşünüyorum.
3) Hitman Absolution
- Hitman'i yalnızca filmlerden biliyorum. Diğer Hitman oyunlarını yine oynamadım.

Bir tanede karışık tarzda bir oyunu seçmem lazım. Onlarda şu şekilde:
1) Star Wars Jedi Fallen Order
- Star Wars evrenine çok hakim olmasam da temelim var. Ancak filmlere çok gönderme yapıyorsa hikayesini kaçırmaktan korkuyorum. Aksiyonu güzel gözüküyordu.

2) Witcher 2
- Witcher 3'te 300 saat geçirmiştim ama W2 hiç oynamamıştım. Bir kere denemek istediğimde optimizasyon problemi yaşamıştım ama muhtemelen bir daha yaşamam diye düşünüyorum.

3) Divinity Original Sin 2:
- Yalnızca izometrik oyunlara açlığım varmış gibi hissettiğimden listeme aldığım oyun. RPG'leri severim ama aksiyon kısmı nasıldır bilmiyorum.

2 gruptan da birer oyun seçebilirseniz ve mümkünse nedenini açıklarsanız sevinirim.

Dishonored'ın hikayesi de güzeldir oynanışı da bence onu almalısınız.

Splinter Cell Blacklist ve Hitman Absolution, gizlilik oyunlarını seviyorsan oynaman gereken oyunlardan. Hitman'in Contracts ve Blood Money gibi eski oyunları bile çok güzeldir. Ben nostaljik yanlarını da sevdiğim için Absolution'dan bile daha kaliteli buluyorum.

Witcher 2 gerçekten çok hoş bir oyun. 3 değil elbette ama fiyatı da yüksek değil, alınması gerekir. Divinity'i co-op oynamayacaksan alma derim. İki kişi oynandığında keyifli oluyor.

Jedi Fallen Order için söyleyeceğim ise aksiyondan çok haritada dolaşıp bulmaca çözmeyi seviyorsan oynaman gereken bir oyun olduğu. Tomb Raider edasında bulmacalar var. Ben bulmaca sevmediğim için oyunu ortasında sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı