Hangi oyunlardan yüksek miktarda para kazandınız?

Zamanında Wolfteam turnuvasından 150 bin ASUS ödülü kazanmıştık ve ekipce bölüşüp yolumuza bakmıştık. Kişi başı o zaman yanlış bilmiyorsam 30 bin TL geliyordu kişi başı ödül. Bir de drift kıralıyım kendimce oyunlarda CarX Drift Racing drift yarışmasında 3. olduğum için 1.5 ay sonra mail yoluyla 600 dolar göndermişlerdi daha yeni aldım onu da 3 ay önce. İnanmayanlar için Wolfteam turnuva madalyalarımı ve CarX Drift Racing oyunundan ise canlı yayında yayınlanmış videolarını bulabilirim veya gösterebilirim.

Hocam okurken eski günler geldi aklıma. Bende mahalle turnuvasında 10 saat internet kafe kazanmıştım. Sizinki üst seviye bir kazanım gerçekten.

Hocam okurken eski günler geldi aklıma. Bende mahalle turnuvasında 10 saat internet kafe kazanmıştım. Sizinki üst seviye bir kazanım gerçekten.

Yo gerçekten 2008 de başlamıştım. Ve el aimim çok iyi ve çok ani 2007 de başlayacaktım oyuna ama bilgisayarım yoktu fakat internet kafede o zaman mor renkli Launcher iyle üyeliğim vardı. Tam anlamıyla 2008 de başladım. 28 kişilik takımım vardı benim ve o zaman için daha kartal rütbesi yoktu. 2008 Aralık ayında geldi kartal rütbesi. Ve 2010 Haziran ayı gibi kartal olmuştum. Ünlü değilsindir ama nick ve oynanış yüzünden oyunda birden ünlü gibi olursun ya mesela goldays vardı o zamanlar hiç adamın sosyal medya hesabı yoktu o zamanlar adamın oynayışını biliyorduk ve herkesin ağzındaydı. Benim ünüm o kadar da değildi sadece denizlide oturdugum için bu bölgelerde biraz tanındım ama 4 ay sürdü sadece turnuvadan sonra umurumda olmadı. Sadece kendi isteğimle 2009 da kurdugum klan ve klan arkadaşlarım sayesinde o dereceye geldim. Çünkü biz Wolfteam'ı oynamıyorduk. Oda kurup birbirimizi çalıştırıyorduk. Taktik öğretip taktik öğreniyorduk. Bir de o zamanlar botlar vardı oda kurup bot ile oynayabiliyordun belki hatırlıyondur. Sniper kullanmamı o zamanda geliştirmiştim. O zamandan beri stout keskin nişancı yı dürbünsüz kullanırım. Dediğim gibi elim ani ve hızlıdır aimde FPS oyunlarında gerçekten iyiyim. Şu an bir oyun için beni davet etseler 3 ay o youna çalışır taktik vsvs öğrenip Professional bir şekilde oynayabilirim. Tek alışamadığım oyun CS:GO dur. Belki 2000 saatim var ama tek kullanabildiğim silah AK-47 ve awpdir. Onun dışında hala daha hiçbir silahı adam gibi kullanamam. Benim bir de AK-47'ye özel ilgim var PUBG oyununda bile mobil veya Steam sürümü fark etmeksizin m4'ü asla oynayamam. AK-47 PUBG en iyi oynadığım ve aim kaydırmadan çok iyi oynarım. Çok değişik bir yapım var. :D

Yo gerçekten 2008 de başlamıştım. Ve el aimim çok iyi ve çok ani 2007 de başlayacaktım oyuna ama bilgisayarım yoktu fakat internet kafede o zaman mor renkli Launcher iyle üyeliğim vardı. Tam anlamıyla 2008 de başladım. 28 kişilik takımım vardı benim ve o zaman için daha kartal rütbesi yoktu. 2008 Aralık ayında geldi kartal rütbesi. Ve 2010 Haziran ayı gibi kartal olmuştum. Ünlü değilsindir ama nick ve oynanış yüzünden oyunda birden ünlü gibi olursun ya mesela goldays vardı o zamanlar hiç adamın sosyal medya hesabı yoktu o zamanlar adamın oynayışını biliyorduk ve herkesin ağzındaydı. Benim ünüm o kadar da değildi sadece denizlide oturdugum için bu bölgelerde biraz tanındım ama 4 ay sürdü sadece turnuvadan sonra umurumda olmadı. Sadece kendi isteğimle 2009 da kurdugum klan ve klan arkadaşlarım sayesinde o dereceye geldim. Çünkü biz Wolfteam'ı oynamıyorduk. Oda kurup birbirimizi çalıştırıyorduk. Taktik öğretip taktik öğreniyorduk. Bir de o zamanlar botlar vardı oda kurup bot ile oynayabiliyordun belki hatırlıyondur. Sniper kullanmamı o zamanda geliştirmiştim. O zamandan beri stout keskin nişancı yı dürbünsüz kullanırım. Dediğim gibi elim ani ve hızlıdır aimde FPS oyunlarında gerçekten iyiyim. Şu an bir oyun için beni davet etseler 3 ay o youna çalışır taktik vsvs öğrenip Professional bir şekilde oynayabilirim. Tek alışamadığım oyun CS:GO dur. Belki 2000 saatim var ama tek kullanabildiğim silah AK-47 ve awpdir. Onun dışında hala daha hiçbir silahı adam gibi kullanamam. Benim bir de AK-47'ye özel ilgim var PUBG oyununda bile mobil veya Steam sürümü fark etmeksizin m4'ü asla oynayamam. AK-47 PUBG en iyi oynadığım ve aim kaydırmadan çok iyi oynarım. Çok değişik bir yapım var. :D

Hocam eskiden kalma oynama stilleri günümüz oyunlarında çok klas durabiliyor. Güzel bir geçmiş gerçekten elinize sağlık.

CS:GO ve Project Winter'dan 450-500 civarı kazanmışımdır. Kütüphane dizmeye yetiyor en azından. İstediğim oyunları aldım.

Hocam eskiden kalma oynama stilleri günümüz oyunlarında çok klas durabiliyor. Güzel bir geçmiş gerçekten elinize sağlık.

Geçmiş yok ki güzel olsun. Senin bile illaki bir yeteneğin vardır herhangi bir oyunda. Mesela tek becerebildiğim FPS savaş oyunları PUBG Wolfteam Point Blank, Black Squad şu an hala oynarım Black Squad'ı. Ironsight, Halo Infinite. Ve drift oyunları kesinlikle her üzgün zamanımda can sıkıntımda açıp oynarım senelerdir. CarX Drift Racing basta olmak üzere, torque drift. Hashariya drifter. The Crew, vs :D ki herkesin vardır.

Zamanında CS:GO betten 2000$'a yakın para kaldırmıştım. O zamanlar dolar bu kadar uçuk değildi 3 falandı.
Suçunuzu itiraf ettiniz. Vergisiz kazanç sağlamışsınız. Konunun açılma sebebi tamamen sizin suçunuzu ağzınızdan duymaktı. Dedektiflerimiz sonunda hedeflerine ulaştılar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun da ki şeyleri satarak para kazanmak haram. Var olmayan bir şeyin ticaretini yaptığın için harammış diye duydum. O yüzden oyunlar da ticaret yapmam.
Kumardan veya başka bir haram şekilde kazanmadıysan günah olmaz bence. Al-sat yapıyorsun bildiğin. Gerçeği sanalı yok. Steam pazarından ucuza eşya alıp fiyatı artınca satmak normal ticarettir. Haram olduğunu sanmıyorum.

Kasa açıp 500 tllik silah çıkarıp onu satarsan o günah olur tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı