Hangi Oyunları Oynuyorsunuz?

Beni hergün hasta ve kanser etse de, hergün bir daha girmeyeceğim bu lanet oyuna da desem hergün girdiğim ve arkadaşlarımla zaman geçirdiğim oyun...

Evet doğru bildin : CS:GO :)

FiveM'den sonra Single olarak araç modu, real life, polis vs. modları yükleyerek günün 2 saatini GTA V için harcıyorum. Geceleri HOI IV ve Torchlight II için ayırmış bulunmaktayım. Arada rekabetçi bir oyun istersem de Rocket League bu açığımı tamamlıyor.

Şu sıralar M&B Warband oynuyorum lityum 4 modunda muharebe büyüklüğünü de editleyerek 1200e kadar çıkardım zevkli oluyor.
Bende bu ara warband'e merak sardım. 1200 kişiyle kasmıyor mu hocam? Sisteminiz nedir? Bende bütün askerlerim gelmiyor sonradan kademe kademe geliyorlar diye şikayet ediyorum "Destek kuvvetler yetişti". Bunu nasıl çözebilirim?

FiveM'den sonra Single olarak araç modu, real life, polis vs. modları yükleyerek günün 2 saatini GTA V için harcıyorum. Geceleri HOI IV ve Torchlight II için ayırmış bulunmaktayım. Arada rekabetçi bir oyun istersem de Rocket League bu açığımı tamamlıyor.
Hocam ben denedim mod yüklemeyi ama olmadı. Arabalar için benzin modu ve kamyon görevleri modu kurmak istemiştim bir kaç sene önce.

Geri
Yukarı