Hangi Oyunları Oynuyorsunuz?

Euro Truck Simulator 2 MP
American Truck Simulator MP
Rocket League
Grand Theft Auto V
DİRT 4
PUBG (Yarın alacağım)
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition

:D Biliyorum hocam daha önce oynadım War Thunder ancak ben oynadığımda Fransızlar, İtalyanlar bir yana tanklar dahi gelmemişti oyuna. Alman tankları diğerlerine nazaran biraz daha OP ama gerçekçi savaşlarda uçak oynamakta ayrı bir zevk veriyor, öte yandan Amerika helikopter ve uçak konusunda özellikle gelecek güncellemer ile uçup gidecek, yani anlayacağın kararsızım geçen tekrar başladım oyuna Tiger 1'e kadar geldim Almanlarda 20.000 puan falan kaldı, ama dediğim gibi dönesim var. Aklımdaki soru Ruslarımı yoksa Amerikalılarımı tercih edeyim.
Leopard 2a4 var almanlarda, harika bir tank. Bu arada oyun Rus oyunu..

The Last of Us, Hearts of Iron IV, Age of Civilizations II ve Day of Defeat: Source aktif oyunlarım.

Ara sıra BF3, Call of Duty: AW, PES 2018, Europa Universalis IV, ETS 2 oynuyorum.

Yine Rocket League sardım. Paslanmışım biraz. Aerial'de sorun yok, air dribbling komple unutmuşum. Ama saha hakimiyetim ve farkındalığım yerinde. İyi ki de öyle çünkü yanıma gelenler bottan halice oluyor hep. Bir de ping yüzünden maçların yarısında oynayamıyorum zaten, psyonix'e saydığım sövdüğümün haddi hesabı yok hala.

Geri
Yukarı