Hangi oyunu oynamalıyım?

zencipatron

Centipat
Daha fazla  
Güzel bir sistem aldım kendime. Cyberpunk Resident Evil Village AC Valhalla falan yükledim sizce hangi oyunları oynamalıyım. God of War, Witcher 3 gibi falan. Ha bir de Far Cry 6 oynamaya değer mi sizce?

Güzel bir sistem aldım kendime. Cyberpunk Resident Evil Village AC Valhalla falan yükledim sizce hangi oyunları oynamalıyım. God of War, Witcher 3 gibi falan. Ha bir de Far Cry 6 oynamaya değer mi sizce?
Oyun önerilerine açıksanız:

Metro serisi
NFS serisi
Outlast serisi

Söylediğiniz oyunlardan da:

Cyberpunk'ı izlemiştim. Güzel gözüküyor.
Resident Evil Village

Dostum o çok abartılıyor gibi geliyor bana ya grafikler tamam iyi de sıkıcı gibi görünüyor neden bilemedim.
Önyargılı yaklaşmayın bence. Gerek teknik anlamda gerek ayrıntı anlamında olsun en üst seviye oyunlardan bir tanesi. Oyunun ilk 1-2 saati yavaş ve ağır olabilir ancak kesinlikle oynamaya değecek bir oyun.

Mafia Defintive Edition. Cyberpunk'u kesinlikle öneririm hikayesi güzel gelmişti bana oynanış vs. güzeldi.

RDR2. önyargını oyunun başında kıracak bir oyun zaten. Bu arada RE7 oynamadan village oynamanı tavsiye etmem hikayeleri bağlantılı ben art arda oynadım aşırı iyi gelmişti kesinlikle aynısını yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı