Çözüldü Hangi Papara kartı almalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

564300

Decipat
Hangi Papara kartı almalıyım ve neden?
Çok fazla çeşit var. Hepsiburada ve Play Store'da kullanabileceğim (oyun için) ve yemek sepeti gibi yerlerde kullanacağım kartı normalde ininal alacaktım ama Papara önerdiler.
Nasıl alırım kartı, ne kadar?

Çözüm
Hangi Papara kartı almalıyım ve neden?
Çok fazla çeşit var. Hepsiburada ve Play Store'da kullanabileceğim (oyun için) ve yemek sepeti gibi yerlerde kullanacağım kartı normalde ininal alacaktım ama Papara önerdiler.
Nasıl alırım kartı, ne kadar?
Black Card alabilirsiniz.
Papara sitesi üzerinden ücretsiz şekilde evinize kargolanır.
Lite Card isterseniz Carrefour, Teknosa gibi yerlerde satışı bulunmaktadır.
Çeşitleri:
Black Card alabilirsiniz.
Papara sitesi üzerinden ücretsiz şekilde evinize kargolanır.
Lite Card isterseniz carrefour, Teknosa gibi yerlerde satışı bulunmaktadır.
Çeşitleri:

Ne zaman gelir 10-15 Ağustos'tan 1 hafta önce gelse iyi olur.

Sınırlama derken neden Black sınırlamıyorken diğerleri sınırlıyor ne artısı var.

Bankamatik işlerimleri, para çekme vb. gibi şeyler ek olarak aile sıkıntısı dediği sanırım arkadaşın şey kartı teslim alırken kargocudan bazı kişilerde bir büyük ile almasını istiyorlar bazı kargocularda direkt senden imza alıp kartı veriyor.

İlk alışımda 3 günde geldi sipariş verdikten. Kartı kaybettim 1 hafta önce yeniden sipariş verdim normalde 3 günde ama ben o gün evde değildim 4. günde getirdiler. Çok şanslıyım Papara konusunda.

Lite Card nereden alabilirim Black Card geldiğinde Lite Card iptal edebilir miyim?
Lite Card ne eksisi var blac Card ile kıyaslayınca.

Carreforudan alabilirsin, Lite'da para gonderilmiyor ve çekilmiyor diye biliyorum.

Lite Card nereden alabilirim Black Card geldiğinde Lite Card iptal edebilir miyim?
Lite Card ne eksisi var blac Card ile kıyaslayınca.
Lite Card para çekemiyorsunuz ve limiti daha düşük 750 diye hatırlıyorum.
Black Card gelince iptal edebilirsiniz evet.
Carrefour, Teknosa ve D&R üzerinden alabilirsiniz.

Carreforudan alabilirsin, Lite'da para gonderilmiyor ve çekilmiyor diye biliyorum.
Para gönderiliyor lakin çekim yapılmıyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı