Hangi protein tozunun değerleri daha iyi?

Mami48

Decapat
Bu iki gorselden hangisi daha iyi degerlere sahip?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231221_232926_Trendyol.jpg
    Screenshot_20231221_232926_Trendyol.jpg
    168,6 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20231221_232917_Trendyol.jpg
    Screenshot_20231221_232917_Trendyol.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 29
İkinci fotoğrafın protein ve karbonhidrat oranı daha ideal gibi. Çok bir farkı yok, ikisi de birbirine çok yakın. Ancak iki ürünü de Trendyol'dan alacağın için büyük ihtimal proteinden ziyade sadece şeker ile karşılaşacaksın. Sahte ürün içeriği ile ürünlerini satıyorlar. Supplementler.com ve belirli siteler haricinden şaşmayın.

Yanlış değilsem bu ürünlere bakıyorsun?

Bu iki gorselden hangisi daha iyi degerlere sahip?

Soldaki 1 servislik değerlere bakın.
Gerçi hemen hemen yakın değerler pek bir fark etceğini sanmıyorum.

İkinci fotoğrafın protein ve karbonhidrat oranı daha ideal gibi. Çok bir farkı yok, ikisi de birbirine çok yakın. Ancak iki ürünü de Trendyol'dan alacağın için büyük ihtimal proteinden ziyade sadece şeker ile karşılaşacaksın. Sahte ürün içeriği ile ürünlerini satıyorlar. Supplementler.com ve belirli siteler haricinden şaşmayın.

Yanlış değilsem bu ürünlere bakıyorsun?

evet hocam deneme amacli alacagim bunlar az servisli oldugu icin.Sonrasinda iyi bir markaya gecmeyi dusunuyorum

Soldaki 1 servislik değerlere bakın.
Gerçi hemen hemen yakın değerler pek bir fark etceğini sanmıyorum.
uygun olani almak daha mi mantikli olur hocam 100 lira oynuyor aralarında

@Mami48 Hiçbir işine yaramayacaktır. Ne olduğu nerede üretildiği adı şanı belli olmayan bir marka. Fiyatı da zaten piyasanın epey altında. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Üstüne protein tozu yazıp şeker basıyorlar içine. Ne protein alıyorsun, ne bir yararı var. Üstüne vücuduna şeker alıyorsun.

@Mami48 hiçbir işine yaramayacaktır. Ne olduğu nerede üretildiği adı şanı belli olmayan bir marka. Fiyatı da zaten piyasanın epey altında. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Üstüne protein tozu yazıp şeker basıyorlar içine. Ne protein alıyorsun, ne bir yararı var. Üstüne vücuduna şeker alıyorsun.

Şahsen katılıyorum bunda 1 yıl öncesinde orta kalite markaların fiyatları bu şekildi zaten günümüzde bu kadar ucuza kaliteli bir şey bulmak imkansız sonuçta sağlık her şeyden önemli bence biraz daha para verip iyisini almakta fayda var.

Geri
Yukarı