Hangi PSU alınmalı?

Açtığınız konuları sisteminizin parçaları için açtıysanız eğer gönül rahatlığıyla bu PSU alınabilir.

@TheAlcatraZ Bilginiz yoksa marka fanboyluğu yapmayın. Hayır, o üçünü gözü kapalı falan alamaz. Marka değil, model önemlidir.

Xigmatek markası da sandığınız kadar üst düzey bir şey değil. X-Power modelleri iyi sayılmaz. Aynı şekilde CM Elite V3 modeli de sertifikasız, iyi sayılmayacak bir model. Corsair'in eski VS serileri de kötüydü.

Belli ki en ufak araştırmanız dahi yok, (var demeyin, yok, besbelli) insanları yanlış yönlendirmeyelim. Marka değil, model belirterek önerelim.

@TheAlcatraZ Bilginiz yoksa marka fanboyluğu yapmayın. Hayır, o üçünü gözü kapalı falan alamaz. Marka değil, model önemlidir.

Xigmatek markası da sandığınız kadar üst düzey bir şey değil. X-Power modelleri iyi sayılmaz. Aynı şekilde CM Elite V3 modeli de sertifikasız, iyi sayılmayacak bir model. Corsair'in eski VS serileri de kötüydü.

Ben fanboyum bu 3'ünüde önerdim çünkü fanboyum ben. Modellere gelince her markada kötü bir model/ modeller vardır.

Bunları alabilirsin;

Problemli modeller her elektronik eşyada olur. Coolermaster'ında dandik PSU'lari olduğunuda ilk defa senden duydum.
Mesajımdan Coolermaster'ın hep kötü PSU ürettiği çıkabiliyor, editledim.

Belli başlı önerilmeyen modelleri var.

Elite V3 600W çok kötü olmasa da sertifikasız ve pek önerilmez mesela.

Sorunlu düşük seviye modeller de hatırlıyor gibiyim ama tam emin olmadan model belirtmeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı