Hangi Royale Pass alınmalı?

BeratAydın

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, S17 de Royale Pass almayı düşünüyorum ama 2 tane seçenek var. Biri 170 lira diğeri 70 lira. Arada ne fark var bu kadar paraya değecek? Bir de S17 de Royale Pass almak mantıklı mı oyuna para yatırmak mantıklı mı? Şimdiden teşekkürler :)

Hangi oyun :D dünya dediğiniz oyunun etrafında dönmüyor herhalde.
Galiba PUBG Mobile.
Dönüyor hocam.

170 TL'lik daha büyük bir avantaj ama ben görevlerle uğraşırım diyorsan tabii ki 70 TL'lik ben görev yapmayı sevmediğimden 170 TL'lik alıyorum.

170 TL'lik daha büyük bir avantaj ama ben görevlerle uğraşırım diyorsan tabii ki 70 TL'lik ben görev yapmayı sevmediğimden 170 TL'lik alıyorum.

Ya o kadar para farkı olduğuna göre bence bayağı bir fark olması lazım bir çerçeve ekstra verıyorlar sanırım bir de 1 Level paralı Royale Pass'te altta bir tane uzi deseni verilecekmiş S17 de o Elite'le mi alınıyor sadece. Cevaplarsanız sevinirim :)

170 lirada çok para :)

Ya o kadar para farkı olduğuna göre bence bayağı bir fark olması lazım bir çerçeve ekstra verıyorlar sanırım bir de 1 Level paralı Royale Pass'te altta bir tane uzi deseni verilecekmiş S17 de o Elite'le mi alınıyor sadece. Cevaplarsanız sevinirim :)

170 lirada çok para :)

Ekstra çerçeve ve aşama veriyor başka bir özelliği yok. Eğer görev yaparım dersen 70 TL'lik al.

Yeni konular

Geri
Yukarı