Hangi RTX 2060 alınmalı?

VeeqX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceki konuda 5600XT mi 2060 mı sormuştum. Arasında kararsız kalmıştım ama arkadaşlar sağ olsun kararımı verdim. 2060 alacağım ama hangisini almalıyım, aralarında ne farklar var? Pek bilmiyorum. 3 tane modelini bırakacağım. Hangisinin daha iyi olduğunu söylerseniz mutlu olurum.
Not: Arkadaşlar aranızdan bazıları Vatan'dan alma falan diyeceğini düşünüyorum. Vatan'da vade farkı yok arkadaşlar. Yüklü miktar alışverişlerde Vatan'ın daha kârlı olduğunu düşünüyorum.
Ekran kartı 1: Zotac GeForce GAMING RTX 2060 GDDR6 6GB 192Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ekran kartı 2: EVGA GeForce RTX 2060 KO GAMING 6GB GDDR6 192 Bit Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ekran kartı 3: EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB GDDR6 192Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Standart Vatan pahalıya satıyor. :D sinerji'de daha uygun.

Hocam 12 taksit seçeneğine bakarsan eğer Vatan'da 30TL olsun daha ucuz. Ayrıca ben alana kadar belki sinerjide indirim bitecek bilemeyiz.
Zotac alınabilir zatandan olması zorunlu değilse daha ucuza bulabilirsin.

EVGA'nın soğutması daha iyi diye duydum ama bence de Zotac. Sadece kararsız kaldım.

Dosya Ekleri

• 1607444318157.png
    1607444318157.png
    91,8 KB · Görüntüleme: 24
Hocam yine 12 taksit üzerinde daha fazla :D babam bu konularda fazla güvensiz. Teknosa, Vatan, MediaMarkt gibi yerlerden almak istiyor. İtopya ve Sinerji'nin de güvenilir olduğunu söylüyorum ama nafile.
Vatan da 6 taksit yapıyor vade farksız, 12 taksit seçeneğini göremedim.
Hepsiburada da 12 ay taksit yaparsanız Vatan fiyatına geliyor. Yoksa 6 taksit ile vade farksız ödeyebilirsiniz.

Vatan'da 6 taksit yapıyor vade farksız, 12 taksit seçeneğini göremedim.
Hepsiburada'da 12 ay taksit yaparsanız Vatan fiyatına geliyor. Yoksa 6 taksit ile vade farksız ödeyebilirsiniz.

Hocam burada benim hatam var kusura bakma. Tek başına almayacağım. Bunu söylemedim açıklamada. Bu yüzden haklısın. Vatan'dan toplayacağım için sistemin toplam fiyatı daha kârlı oluyor.
Ayrıca pederin de inadı var yapcak bir şey yok 😕

Geri
Yukarı