Hangi RTX4060 modeli alınmalı?

Burada daha ucuz alabilirsen al.

Hocam bende zaten öyle düşünüyorum 4060 Ti 16 GB almam mümkün değil zaten fakat Ti modelinde en düşük neresi satıyorsa 8 GB versiyonun almak mantıklı gibi Ti olmayan modeliyle arasında çok fark var mı ama bir de öyle bakmak lazım arasındaki para farkına değer mi bunun için açtım zaten konuyu.

Hocam bende zaten öyle düşünüyorum 4060 Ti 16 GB almam mümkün değil zaten fakat Ti modelinde en düşük neresi satıyorsa 8 GB versiyonun almak mantıklı gibi Ti olmayan modeliyle arasında çok fark var mı ama bir de öyle bakmak lazım arasındaki para farkına değer mi?

4060 Ti 16 GB parasını hakedecek bir performansa sahip değil üstelik pahalı. 4060 ile 4060 Ti arasında aradaki fiyat farkına değecek bir performans farkı var. Ben olsam 4060 Ti tercih ederdim. AMD ekran kartı düşünür müsünüz?

Amd düşünüyorsanız buna bakın.

4060 Ti 16 GB parasını hakedecek bir performansa sahip değil üstelik pahalı. 4060 ile 4060 Ti arasında aradaki fiyat farkına değecek bir performans farkı var. Ben olsam 4060 Ti tercih ederdim. AMD ekran kartı düşünür müsünüz?

Yok hocam AMD'den başım zamanında çok ağrıdı o yüzden artık AMD'yi tercih etmiyorum tabii yüksek modelerinde sıkıntı olmasa da bir kere içime kurt düştüğü için AMD'nin ekran kartları gözümde öyle kaldı he tabii tam bir F/P kartları şunların fiyatına 4070'e değer kartları vs vardır AMD de o açıdan öyle de işte güvenemiyorum yine de NVIDIA alıp yoluma bakarım daha iyi kafam rahat olur.

7000 serisinde problem yaşayan görmedim dediğiniz problemler rx500 serilerinde vardı. Sizin tercihiniz bütçe varsa 4060 ti tercih edin.

7000 serisinde problem yaşayan görmedim dediğiniz problemler RX500 serilerinde vardı. Sizin tercihiniz bütçe varsa 4060 Ti tercih edin.

Bir 4060 Ti 8 GB alabilecek kadar bütçe yaratabilirim ama 20k 16 GB versiyonuna verebilecek durumda kesinlikle değilim kaldı ki bence aralarındaki VRAM'den dolayı o kadar farkı hak etmiyor tabii ileride ne olur bilmem.

Bir 4060 Ti 8 GB alabilecek kadar bütçe yaratabilirim ama 20k 16 GB versiyonuna verebilecek durumda kesinlikle değilim kaldı ki bence aralarındaki VRAM'den dolayı o kadar farkı hak etmiyor tabii ileride ne olur bilmem.
4060 ti 16Gb almayın hocam 4070 var o fiyata zaten.

Geri
Yukarı