Rehber Hangi RX 550 modeli alınmalı?

FX 4100 işlemci ile darboğaz olur mu?

TurboX için ekleme yapayım. AMD'nin Asyalı ortağı Weikeng tarafından üretilmiş, fandaki sticker harici aynı kart. Hatta orada bile sadece AMD yazıyor, o kadar uğraşmamışlar 2GB, 6GHz, 512SP. Ortalama bir silikon geldi, 1056mV ile 1500MHz stabil olarak çalışıyor. Bellekler her ne kadar Samsung gelse de 1675MHz ve bellek zamanlama seviyesi 2 ile maksimum değerine ulaşıyor. Standart yükseltmede 1750MHz'de problem çıkmadı ancak gecikmeler de aynı şekilde yükseldiğinden performans farkı %1 falan oldu. Bu haliyle daha iyi, %4 performans artışı. Unigine Superposition testinde Medium ayarlarda 2900 ortalama puan alıyor, karşılaştırmak isteyen için kalsın. Sıcaklık 72 derece maksimum, 20W tüketen bir kartın bu kadar sıcak çalışması şaşırttı beni. TurboX "kalitesi" işte

FX 4100 işlemci ile darboğaz olur mu?
Olacağını pek sanmıyorum ama garanti veremem, 4100 çok eski bir işlemci.
Aman Yarabbi kaliteye bak(!).

Hocam bende Sapphire RX 560 4 GB var ancak 90W TDP var. Ben sp yi bilmiyorum. 90W olanlar 1024 sp limi oluyor?

@özelbankaci 4GB olup 640SP içeren Biostar VA5515RF41 buldum ancak 1900 lira .
O yüzden onun 2GB'lık versiyonu olan VA5515RF21'in linkini bırakıyorum, rehberimdeki 4. kategoriye giriyor. 4GB olanların birçoğu kazık seviyelerde, bu Biostar ise hem 2GB olanlarda en iyisi hem de en ucuzlarından.

Sizce bu ekran kartını alırsam LoL'de Valorant'ta kaç FPS alırım? Warzone gibi oyunları düşük ayarlarda oynayabilir miyim?

Biostar Rx-550 4gb gddr5 128bit ekran kartı SORUNSUZ UCUZ! - Biostar Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 910909735

Buna bir bakabilir misiniz ?

Sizce bu ekran kartını alırsam LoL'de Valorant'ta kaç FPS alırım? Warzone gibi oyunları düşük ayarlarda oynayabilir miyim?
İnternetteki testlere bakmak lazım ama bence oynarsınız.

Model kodu lazım, dış paketten maalesef fark belli olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…