Hangi RX6650 XT modeli tercih edilmeli?

Bütçe
10 - 11k

Necron

Decapat
Daha fazla  
Merhaba mağaza sitelerinde gördüğüm kadarıyla birden fazla 6650XT bulunuyor ve hepsi de farklı görünüşlere sahip değişiklik gösterenler performansta fark yaratıyor mu? Hepsi 6650XT sonuçta. Bütçe dostu olarak sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba mağaza sitelerinde gördüğüm kadarıyla birden fazla 6650XT bulunuyor ve hepsi de farklı görünüşlere sahip değişiklik gösterenler performansta fark yaratıyor mu? Hepsi 6650XT sonuçta. Bütçe dostu olarak sizce hangisini almalıyım?

Hocam fiyatı en uygun olanı al eskisi gibi kartlar sorunlu değil. Tamamen soğutma ve marka farkı var. Bazı modeller iki fan yerine üç fanlı oluyor dolayısıyla fiyat da uçuyor ama finalde aldığın performans aynısı oluyor.

FPS farkı sadece fabrika çıkışı overclocklu versiyonlarda az biraz olur, onun dışında çip aynı çip hepsi hemen hemen aynı performansı verir. Hangisi ucuzsa onu tercih edin, aşırı sorunlu bir 6650XT modeli yok.

ASUS Dual modelini öneririm kendim kullanıyorummin 38 Max 65 dereceyi gördüm. Bana kalırsa tek bir eksisi var oda 8 GB olması daha üstü olsa güzel olurdu ama 8 GB'den başka seçenek yok maalesef mükemmel bir soğutmaya sahip bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı