Hangi saat alınmalı?

dursunn

Decapat
Yer
malatya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben swatch marka bir saat almayı düşünüyorum birkaç modele baktım ve kararsız kaldım açıkçası. Ya da vereceğim bütçe içerisinde farklı marka bir öneriniz varsa onu da düşünebilirim. Aslında çok model beğendim ama eleyerek gittiğimde 2 model arasında kaldım. Bu modellerden sizce hangisi bana iyi olur? Bu arada 16 yaşındayım uzun seneler kullanacağım öneri ve düşüncelerinizi bekliyorum. Bir de farklı bir marka önerecekseniz saati taksitle alacağım yani garantiye taksit yapan bir marka olursa iyi olur swatch yapıyor.
Bütçe: 4000 TL maksimum.(700 TL ekleme yapabilirim iyi bir saat için)

Swatch sağlam markadır çeliği sağlam Seiko'yu aratmaz tamamen siyah olan model her kıyafete gider kırmızı detaylı model gitmeyebilir sizin zevkinize kalan bir şey renk seçimi ama marka bayağı iyi uzun yıllar mekaniğinde sorun çıkarmadan götürür ki yanlış bilmiyorsam pili arkasında vida şeklinde oluyor sökmeden değiştirilebiliyor.

Swatch sağlam markadır çeliği sağlam Seiko'yu aratmaz tamamen siyah olan model her kıyafete gider kırmızı detaylı model gitmeyebilir sizin zevkinize kalan bir şey renk seçimi ama marka bayağı iyi uzun yıllar mekaniğinde sorun çıkarmadan götürür ki yanlış bilmiyorsam pili arkasında vida şeklinde oluyor sökmeden değiştirilebiliyor.

Full siyah olanı aldım bugün hocam Konyalı saaten güzel bayağı yine de mesajın için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı