Hangi semtlerde yaşamak mutlu eder?

İzmir. Hem kızları güzel diyorlar. Bulursun birilerini de oradanNe güzeli be hocam, taş taş

Ulaşım konusunda İstanbul'dan çok daha rahat. Sosyal yaşantı kısmında da eksiği yok.

Son düzenleme:
İstanbul'un kalabalık yerlerini de sessiz sakin yerlerini de sevmiyorum.
Bunu diyorsan İstanbul'da durmaman gerekiyor. Ama Esenyurt/Hadımköy gibi İstanbul'un leş bir yerinde yaşayarak fikrini tüm İstanbul'a yayma derim. İstanbul artık çok pahalı ve çok kalabalık bir şehir. Ulaşım her yere çok rahat evet ama keyifli/konforlu bir ulaşım yok. Araban olsa her saat trafik derdi var, toplu taşıma desen milletle akraba olarak, nefes alamayarak bir yerden bir yere gidiyorsun.

İstanbul'da yaşayabilecek bütçen varsa en azından Bahçelievler tarafına vs. gelmen gerekiyor İstanbul'da eğlenebilecek yerlere kolay ulaşabilmek için. İstanbul dışında büyük şehirleri de düşünebilirsin ama benim bilgim olmadığı için tavsiye veremeyeceğim.

Eskişehir reklamı sandım bir an.

İzmir pahalı ve iş konusunda biraz sıkıntı yaşatabilir bana.

Ben Bursalıyım ve Bursa'da yaşıyorum 27 yıldır şu ana kadar tek eksisini yavaş gelişen internet altyapısını gördüm.
Onun dışında bir eksisi yok Bursa'nın ulaşımı falan çok rahat.
Bursa' dan ev alabilirsem almayı istiyorum hem şehir olarak da diğer şehirlere yakın arada kalıyor, İstanbul hem her yere uzak hem de pahalı
Paran varsa her yer abi.

Tamam git ağrı gibi bir şehirde kal o zaman paran var diye her şey olmuyor.

Ankara, biraz depresif ama güzel şehir. Ulaşım da kolay.
Ankara' nın neresi mesela? Sincan' da yaşanmaz. Hangi semti mesela güzeldir?
İzmir sevdiğim bir şehir değil benim, mesela Fethiye çok mükemmel ama orada da turizm sektörü yoğun bi de evler çok pahalı :'(
Defalarca gittim, öğrenciler için cennet ama çalışanlar için değil. Konser dedim diye sadece konsere gitmek istediğimi algılamayın ya aktivite manasında söyledim
İzmir. Hem kızları güzel diyorlar. Bulursun birilerini de oradanNe güzeli be hocam, taş taş

Ulaşım konusunda İstanbul'dan çok daha rahat. Sosyal yaşantı kısmında da eksiği yok.
İzmir' e gidersem evlenmeyi düşünmem o yüzden orası iptal benim için
Bahçelievler, Halkalı taraflarında düzgün ucuz ev bulsam iyi olur aslında metrobüs, metro filan var ama deprem riski de yüksek buralarda.

Ankara da Çankaya modern bir şehirdir. Ulaşım kolaydır. Güzel şehirdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…