Disney+ Netflix Prime Video Hangi servisi kullanmalıyım?

• Konuyu başlatan 68055
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 952
Netflix'in en ucuz aboneliği 480p kalitede izletiyor değil mi? Öyle bir kalitede bir şey izlemek için hiç para bile vermezdim ben açıkçası.
Son 4-5 aydır en temel paket 720p kalite sunuyor. 480p değil artık.

Arkadaşlar aşağıdaki dizilerden hangisini almalıyım? Romantizm haricinde hemen hemen her şeyi tüketebilirim. Papara üzerinden alacağımdan dolayı Netflix'in cashback servisinden Netflix'i 33 TL'ye alabilirim. Prime çok daha ucuz ama Türkçe dublaj ya da alt yazı izleyebileceğim çok içerik var mı bilmiyorum. Disney+'a ait her şeyi korsan olarak izledim sanırım. Ama artık bir servise girip onu kullanmak istiyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Prime Video aşırı ucuz bu fiyata kesinlikle değer. Ayrıca dublaj ve Türkçe çeviriler de var birçok Dizi'de. Eğer izlemek istediğiniz film varsa söyleyin yardımcı olurum.

Prime Video aşırı ucuz bu fiyata kesinlikle değer. Ayrıca dublaj ve Türkçe çeviriler de var birçok Dizi'de. Eğer izlemek istediğiniz film varsa söyleyin yardımcı olurum.

İstediğim bir şey yok aslında açıp bakacağım canım ne çekerse onu izlemeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim Prime Video alacağım sanırım.

Fiyatlarını bir kenara bırakırsak içerik olarak en iyisi Netflix'tir. Disney+ içerik olarak halen istenilen seviye de değil.

Amazon aboneliğim var ve videoların birçoğunu izledim. Gereksiz Türk, Hindu, İspanyol içerikleri var. Bazı dizilerin altyazısı yok, kimisine yanlış altyazı koymuşlar, bir ara Supernatural ve Two and A Half Men eklendi sonra geri çekildi. Ek olarak diğer servislerinde bedava oyun ile kargo imkanı var ve tüm bunlara 7,90 TL veriyorsun. Hangisini kullanıyor olsam yancı olarak yine alırdım Amazon'u.

İstediğim bir şey yok aslında açıp bakacağım canım ne çekerse onu izlemeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim Prime Video alacağım sanırım.
Prime'ı uzun süre kullanabileceğini düşünmüyorum. Tabii sadece Prime Video için bakarsak. Gerek fiyatı gerek içerik çeşitliliği ile daha çok yancı bir servis. Prime izleme listemi seninle paylaşayım belki işine yarar. Aboneliğim boyunca bunları izlemeyi düşünüyorum. Film ve dizi isimleri orijinali veya Türkçesi olabilir. Amazon karışık isimlendirmiş, nedenini bilmiyorum.

Filmler
  • Yüzüklerin Efendisi serisi.
  • Hobbit serisi.
  • Back to the Future serisi.
  • Dövüş Kulübü.
  • 1917.
  • Ted filmleri.
  • The Pianist.
  • Yaralı Yüz.
  • American Psycho.
  • Diriliş.
  • Rezervuar Köpekleri.
  • Ayrıca James Bond filmleri var. Türk yapımı ve animasyon fimlere bakmadım.
Diziler
  • The Boys.
  • House.
  • Sherlock.
  • Invincible.
  • The Grand Tour.
  • Clarkson'ın Çiftliği.
  • Ofis.
  • Güç Yüzükleri. (İzleyeceğimi pek sanmıyorum ama ekledim.)
  • The Boys Sunar: Şeytani.

Prime'ı uzun süre kullanabileceğini düşünmüyorum. Tabii sadece Prime Video için bakarsak. Gerek fiyatı gerek içerik çeşitliliği ile daha çok yancı bir servis. Prime izleme listemi seninle paylaşayım belki işine yarar. Aboneliğim boyunca bunları izlemeyi düşünüyorum. Film ve dizi isimleri orijinali veya türkçesi olabilir. Amazon karışık isimlendirmiş, nedenini bilmiyorum.

filmler
  • Yüzüklerin Efendisi serisi.
  • Hobbit serisi.
  • Back to the future serisi.
  • Dövüş kulübü.
  • 1917.
  • Ted filmleri.
  • The pianist.
  • Yaralı yüz.
  • American psycho.
  • Diriliş.
  • Rezervuar köpekleri.
  • Ayrıca james bond filmleri var. Türk yapımı ve animasyon fimlere bakmadım.
diziler
  • the boys.
  • House.
  • Sherlock.
  • ınvincible.
  • the Grand tour.
  • clarkson'ın çiftliği.
  • ofis.
  • güç yüzükleri. (izleyeceğimi pek sanmıyorum ama ekledim.)
  • the boys sunar: Şeytani.

Teşekkürler zaten Amazon'u aldım. Ondaki içerikleri bu ay bitirip önümüzdeki ayda Netflix ile birlikte alacağım sanırım.

Arkadaşlar aşağıdaki dizilerden hangisini almalıyım? Romantizm haricinde hemen hemen her şeyi tüketebilirim. Papara üzerinden alacağımdan dolayı Netflix'in cashback servisinden Netflix'i 33 TL'ye alabilirim. Prime çok daha ucuz ama Türkçe dublaj ya da alt yazı izleyebileceğim çok içerik var mı bilmiyorum. Disney+'a ait her şeyi korsan olarak izledim sanırım. Ama artık bir servise girip onu kullanmak istiyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Netflix > Disney+ > Prime Video

Disney'in içeriklerini izlemişsiniz madem o zaman Netflix + Prime Video kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı