Hangi Sistem Daha İyi

alımsatım

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Ben 5 ay önce bir sistem topladım ve dün de sınıftan arkadaşıma sistem topladık. İki sistemin de resimlerini aşağıda paylaşıyorum. Hangi sistem daha iyi olmuş ve daha fazla performans verir, düşünceleriniz neler ? Arkadaşın sistemi de ben topladım ve biraz daha iyi olmuş diye kıskandım kendi kendime. Ayrıca bu iki sisteme de iki sene sonra ne gibi güncellemeler yapabiliriz ? Yardımlarınızı esirgemeyin, teşekkürler.

Benim sistemim :

Adsız.png

Arkadaşımın sistemi :

arki.png

Aşağıdaki daha iyi gibi ama bu fiyata daha iyisi toplanabilirdi diye düşünüyorum. SSD çıkarıp ekran kartı yükselebilirdi

Son düzenleme:
katılıyorum aşağıdaki daha iyi fakat 2300 tlye yüksek performanslı bir kasa toplayabilirsin illa intel core i5 - i7 olmak zorunda deyil pentium serilerinin en yenileride yüksek performans sağlar naparsın işlemciden kısarsın ekran kartından yükseltirsin zaten ilerdie o/c yaparsan işlemciye rahat 4,5 - 5,2 GHz 'a kadar çıkarabilecegine inanıyorum su sogutmalı fan alırsan

Keşke kendinize sistem toplamadan önce konu açsaydınız. 700 liraya işlemci alıp 5oo liralık ekran kartı almak mantıksız olmuş. Aşağıdaki sistem içinse Ssd ve Cpu soğutucu çıkartılıp işlemci yükseltilmeli. Güç kaynağı olarak da Zalman 600lx alınmalı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı