Hangi siteden DualSense alınmalı?

Ben V2 surumu beklerdim sahsen. Hem pili neredeyse 2 kat fazla gidiyor hem de 80 gram daha hafif. Ayni fiyatta olacagi soylense de bizde muhtemelen 300-400 TL daha pahali olur ki bence o farka deger. Ozellikle 1.5-2 yil kullanimdan sonra pil farki kendini cok daha hissettirir batarya omru dusmeye basladikca.

Gelene kadar Türkiye ekonomisi el vermez almaya.

Sony ulkeden cekilmeseydi bence EU ile hemen hemen ayni vakitte gelirdi de ulkeden cekilince ne olacagi belirsiz bir markaya donustu iyice.

Bilkom distribütörlüğünde artık. Sony hiçbir zaman çekilmedi konsol olarak. Sadece diğer ürünlerinin servisini çekmişti. Artık tamamen bilkom oldu.

Bilkom distribütörlüğünde artık. Sony hiçbir zaman çekilmedi konsol olarak. Sadece diğer ürünlerinin servisini çekmişti. Artık tamamen bilkom oldu.

11 Ocak'da duyurmuslardi ama ses soluk yok o gunden beri. Yok konsolda da cekildi. Onu da Bilkom'a devretti iste. 1 tane bile ofis birakmadi. Basta sadece konsolda kalacak digerlerini kapatacak deseler de sonradan torladi topladi gitti. Benim 2022 yilinda aldigim Sony WF-1000XM4'e de KVK bakiyor mesela ona yollayacagim. Onceden direkt Istanbul'a yolluyordum.

Son bir şey söyleyin şimdi sizce alayım mı bekleyeyim mi?
11 Ocak'da duyurmuslardi ama ses soluk yok o gunden beri. Yok konsolda da cekildi. Onu da Bilkom'a devretti iste. 1 tane bile ofis birakmadi. Basta sadece konsolda kalacak digerlerini kapatacak deseler de sonradan torladi topladi gitti. Benim 2022 yilinda aldigim Sony WF-1000XM4'e de KVK bakiyor mesela ona yollayacagim. Onceden direkt Istanbul'a yolluyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı