Hangi siteden sistem toplanmalı?

Arkadaşlar benden size bir tavsiye itpoyadan bişey almayın ben 35 gün önce anakart aldım işlemci soketi bozuldu gönderdim adamlara bir hafta bakmadılar ardından asus teknik servise gönderdiler şu an ellerinde tamir olmuş durumda ama hala kargoya vermiyorlar sakın aldanıp almayın zaten telefonlarınada ulaşamıyorsunuz kolay kolay

QP OMEGA - Geforce RTX 2060 Super / R5 3600X / 16GB / 250GB M2 SSD Oyun Bilgisayarı Bu sistemdeki işlemciyi Ryzen 7 3700X yapıp birde M.2 SSD'yi 500 GB olanı modeli seçip almanızı tavsiye ederim. Bütçeyi biraz aşıyor eğer aşmasını istemiyorsanız M.2 SSD'yi kaldırıp normal SSD'den 500GB olanı seçmenizi tavsiye ederim. Ayrıca RX 5700 XT ekran kartını da tavsiye ederim diğer ekran kartına göre daha fazla FPS verir ama sıkıntılar yaşama ihtimalin yüksek. Şunu söyleyeyim bu sistem kadar kaliteli hazır sistem hiçbir yerde bulamazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı