Hangi sitelerden oyun satın alınır?

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
Gençler hangi sitelerden oyun satın alınır? İndirimi bol güvenilir, sorun yaşamayacağım. İndirme işi daha iyi DVD ile uğraşmaya gerek yok, önereceğiniz siteleri buna göre önerin lütfen :)

Gençler hangi sitelerden oyun satın alınır? İndirimi bol güvenilir, sorun yaşamayacağım. İndirme işi daha iyi DVD ile uğraşmaya gerek yok, önereceğiniz siteleri buna göre önerin lütfen :)

-Steam, Origin ve Uplay var.

Benim bir lafım vardır; millette para var kafa yok, ben de kafa var para yok diye. :D

Bizlerde de durum farklı değil :D Kredi kartı yok, babamdan oyun almak için kredi kartı istersem cins cins bakar. Bilgisayar parçası almak için isteyin açıklayabiliyorum iş oyuna gelince oynama diyor. Orijinal oyun oynamak için kutulu alıyorum.

Playstore'dan da alabilirsin. Fakat sadece daha güncel veya adı duyulmuş eski oyunları yayınlıyorlar. Steam'de daha fazla oyun bulabilirsin. Ayrıca Steam'da 39 dolar olan Hitman Absolution Playstore'da 84 lira iken %58 indirime girmiş ve şu an 36 liraya satılıyor. Mobil ödeme yoluyla alabilirsin. Ayrıca sana oyunun ürün anahtarını da veriyorlar. Steam'de etkinleştirebilirsin :)

Tabi eksileride var. Mesela bazı eski oyunları pahalıya satıyorlar :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı