Hangi soğutma alınmalı?

Ben SE-224-XT ile ideal seviyede soğutuyordum üzerine +200MHz ekleyip 5600X'e çevirmeme rağmen. 214-XT de bu işlemciyi ideal soğutur, bunlara denk/yakın modellere bak derim. İkinci el de olur alt tarafı demir parçası yani sıfır ya da kullanılmış olmasının pek önemi yok

Param Güvende'yle baktım ama hiç bulamadim, kaliteli buluyorum soket uymuyor soket uyumlu buluyorum kıytırık ürün oluyor. Param Güvende ile 650TL'ye sizin bulabildiginiz bir ürün var mı?

Param Güvende'yle baktım ama hiç bulamadim, kaliteli buluyorum soket uymuyor soket uyumlu buluyorum kıytırık ürün oluyor. Param Güvende ile 650TL'ye sizin bulabildiginiz bir ürün var mı?

Pek yok gibi soğutucu, klavye, fare gibi ürünler için bir de DonanımHaber ikinci el bölümüne göz atabilirsin. Genelde orada fahiş fiyat koyanları gömdükleri için makul fiyatlı ürünler bulunabiliyor.

Pek yok gibi soğutucu, klavye, fare gibi ürünler için bir de DonanımHaber ikinci el bölümüne göz atabilirsin. Genelde orada fahiş fiyat koyanları gömdükleri için makul fiyatlı ürünler bulunabiliyor.

Bir bakayim oraya, 550TL'ye Gametech Freezer HD120 buldum 550'ye ne dersiniz alınır mı?

Ne zaman alırım belli değil artık duruma göre bakarım, teşekkürler.

903 ve 913 yetiyormus ama X123'u bilmiyorum. 2. El çok baktım ama hep dandik ürünleri satıyorlar. Coldpower gibi markaların 6 bakır borulu 2-3 fanli modelleri var ama güvenmiyorum.
Dark x123 r5 5600 için de yeterli olur diye düşünüyorum hocam.

@kino diğer arkadaş yazana kadar başka bir ilan buldum, 450TL'ye Cooler Master Hyper TR modeli, Param Güvende ile 512TL. Bu ürün nasıldır? Boş verin, T4 modeliymiş arkadaş yanlış yazmış

Güzel fiyat, alınır.

Arkadaş cevap vermedi, https://www.hepsiburada.com/gamefor...ogutucu-pm-HBC00000QFY1M?magaza=RSA-Teknoloji ne dersin bu ürün güzel midir?

Kuponla 500'e gelecek

Ürünü taktım, PUBG de 3500-3575MHz arası dalgalanıp 78-75 derece arası çalışan işlemci şu an 3650MHz sabit 48-50 derece çalışıyor, görüntüsü de çok güzel

Son düzenleme:

Geri
Yukarı